Поки нікого не цікавить, за якою ціною Турович хотів закупити макарони для шкіл та дитсадків Рівного

2470 0

Ми у соцмережах:

Поки нікого не цікавить, за якою ціною Турович хотів закупити макарони для шкіл та дитсадків Рівного

Після скандалу із закупівлею «золотих» макаронів для шкіл і садочків Рівного виявилось, що ніхто не винен.

Нагадаємо, що управління освіти й науки намагалося на тендері закупити для харчування дітей у Рівному 12 тонн макарон. Ціна за кілограм макарон була встановлена на рівні 128 гривень, і це без податків. З податками було б ще дорожче. Тобто місто вирішило чомусь переплатити як мінімум вдвічі.

Така ціна на макарони, яка відрізняється від тієї, що є у магазинах міста, обурила громадськість. Згодом стало відомо, що цей скандальний тендер не відбувся. Взамін управління підписало угоду про купівлю макарон по 109 гривень за кілограм з тією ж фірмою «Волинський екологічний продукт». Навіть і ця ціна була дивною. Адже постачальник сам розповів, що придбав макарони у фірми «Біостандарт» по 54 гривні за кілограм плюс доставка.

В результаті скандалу начальника управління освіти і науки Рівного Богдана Туровича відсторонили від роботи й почали службове розслідування. Однак  результати розслідування здивували. Бо ціну макарон ніхто не перевіряв, а лише, чи правильно були оформлені угоди закупівлі. Заступниця міського голови Марина Кузмічова сказала, що вони звернулися за перевіркою ціни до держаудитслужби.

За словами начальника служби Анатолія Карп'юка, ціна їх дивує, проте вони її не перевірятимуть, бо угоду розірвали.

- Хочу сказати, що перевірка на макарони втратила актуальність тому, що завдяки громадськості, завдяки зверненням, не дає нам спокою ГІ "За чесний тендер". Вони підняли це питання, але вчасно відреагувала влада міста і відповідні закупівлі відмінили. Незрозуміло, як в замовника могли купувати в іншому місті, якщо в Рівному в нас є великий виробник макаронної продукції. Ми вже перевіряли їхню продукцію, вони нам надавали перед початком війни — це для управління агропромислового розвитку. Тобто можна купувати продукцію тут, набагато дешевшу в Рівному і якісну продукцію, - сказав Карп'юк для «Суспільного».

Додамо, що аудитори перевірять інші закупівлі, які зараз чинні.

Читайте також по темі: Макарони для прокуратури у Рівному

Управління Туровича ще перевірить Держаудитслужба, а дітей у ДНЗ Рівного харчуватимуть запасами, що робили на випадок блекауту


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також