Авторемзаводу допоможуть заробляти, аби вивести з боргів

866 0

Ми у соцмережах:

Авторемзаводу допоможуть заробляти, аби вивести з боргів

Новим клієнтом збиткового підприємства стане Головне управління ДСНС України у Рівненській області.

Про це домовились голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та керівник обласного ГУ ДСНС Сергій Крук під час робочої поїздки до ДП «Рівненський авторемзавод».

 

За словами Віталія Коваля, сьогодні мільйонні борги – це проблема не одного підприємства чи заводу нашого регіону, особливо в частині невиплати заробітної плати або неповної завантаженості виробничих потужностей.

- Основне завдання сьогодні – знайти внутрішні резерви області. У ситуації з авторемзаводом ми підключимо різні територіальні підрозділи, Держлісгосп, ДСНС, облавтодор тощо, аби відновити взаємозв’язки між ними і завантажити підприємство роботою. Адже дотувати такі підприємства безперспективно. Наше завдання, аби кожне збиткове підприємство області вийшло на самоокупність і приносило доходи. Неважливо, державне воно чи комунальне. Будь-яка форма господарювання на Рівненщині має бути прибутковою, - наголосив Віталій Коваль.

 

Керівник ДП «Рівненський авторемзавод» Сергій Лизін зауважив, що підприємство готове проводити капітальний та поточний ремонт великогабаритних автомобілів ЗІЛ, ГАЗ, КрАЗ, Урал тощо. Відтак, вже невдовзі новими клієнтами авторемзаводу стануть пожежні автомобілі.

За словами начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області Сергія Крука, рівненські рятувальники завантажуватимуть авторемзавод капітальним ремонтом пожежних автомобілів, які передаються місцевим пожежним командам на область.

 

- Стабільні замовлення та планомірна завантаженість роботою допоможе Рівненському авторемзаводу вийти з багатомільйонних боргів та стати самоокупним. Сьогодні це наше пріоритетне завдання, - підсумував Віталій Коваль.

За повідомленням пресслужби Рівненської ОДА.

 


 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також