Часникова норма

1709 0

Ми у соцмережах:

Часникова норма

Експерти стверджують, що в часнику міститься неймовірна кількість корисних речовин, які впливають на організм людини подібно до лікарських препаратів. Лікарі називають часник універсальним антибіотиком. Він стимулює роботу всього організму, зміцнює імунітет і серцево-судинну систему.

Крім того, вживання часнику нормалізує рівень «поганого» холестерину в крові. Часник розріджує кров і знижує артеріальний тиск, а також перешкоджає утворенню тромбів. Він також благотворно впливає на органи шлунково-кишкового тракту і підшлункову залозу й ефективно бореться з вірусами і бактеріями в організмі людини.

Водночас лікарі попереджають, що позитивний вплив на організм людини можливий лише при вживанні часнику в помірній кількості.

Наприклад, для людей зі зниженою кислотністю і епілептиків часник взагалі протипоказаний. Часник знижує згортання крові, а його зловживання може призвести до уповільнення зупинки кровотечі. Особливу небезпеку становить зловживання часником при внутрішній кровотечі.

Якщо щодня вживати по головці часнику, можна зіпсувати мікрофлору шлунка. Крім того, зловживання часником може викликати хронічний гастрит, виразкову хворобу шлунка та інші захворювання шлунково-кишкового тракту. Потрібно бути обережним при проблемах з печінкою і нирками, а також з опіками слизової оболонки.

Отож перед тим як приступити до профілактики захворювань за допомогою часнику, особам, які мають хронічні захворювання, варто проконсультуватися з лікарем.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також