Батьків з дуже хворою дитиною відмовилися госпіталізувати у Рівненській обласній лікарні?

8412 0

Ми у соцмережах:

Батьків з дуже хворою дитиною відмовилися госпіталізувати у Рівненській обласній лікарні?

Ситуацію описала рівнянка Інна Ярошевич. За словами молодої жінки, її дев’ятимісячному малюкові стало дуже зле і швидка, що приїхала на виклик, везла їх саме до обласної лікарні, яка була найближчою. Проте там сказали, що дитину з міською пропискою треба везти в міську лікарню.

 Відповідний допис рівнянки був опублікований в одній зі спільнот в соцмережі. Наводимо його без скорочень:

«Це сталося сьогодні...І хоча я не дуже активна у Фейсбук,але вирішила все ж таки написати про ситуацію,яка склалася сьогодні зі мною,з моїм 9-ти місячним синочком та з лікарями приймального відділення Обласної дитячої лікарні.
Близько 13:00,моєму сину стало зле:почалася безпідставна рвота,слабкість і майже втрата свідомості (побілів і почали закочуватися очі),ми негайно визвали швидку.Карета швидкої допомоги оперативно приїхала,і оглянувши дитину-забрала мене з сином в лікарню.Їхали з сиреною та проблисковими маячками,щоб не втрачати ні хвилини часу.Так як ми живемо близько Обласної і в ній є необхідна апаратура-повезли туди.АЛЕ...нас не прийняли!!!В приймальному відділенні сказали до персоналу швидкої (я незнаю хто це був чи лікар,чи медсестра...мені було не до того):а чому ви їх до нас привезли?В нас тут по-перше черга,а по-друге: в них міська прописка!!!Ви серйозно???Це нічого,що ми приїхали на швидкій з сиреною в супроводі:лікаря,анестезіолога та медсестри???
Нас відправили у міську лікарню,де і наразі перебуваємо...
До чого я все це тут написала?Моїй дитині надали допомогу,і ми наразі під наглядом реаніматолога та персоналу.Але,можуть бути ті,які не встигнуть переїхати від одного пункту до другого...Чим ви думаєте,коли кидаєтесь такими фразами?У вас,що немає серця?У мене все».

Сама Інна Ярошевич, якщо вірити її профілю у Фейсбук, працює саме в Рівненській міській лікарні.

«РВ» обов’язково поінформує про деталі ситуації, як тільки її роз’яснять в обласній лікарні. ПРооте варто зазначити, що рівняни постійно скаржаться на подібне відношення.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також