Чемпіон під ялинку

3635 0

Не все коту Масляна, або чемпіон під ялинку. Це можна сказати про жереб, який випав міні-футбольному клубу «Кардинал-Рівне» у чвертьфіналі Кубка України.

Не все коту Масляна, або чемпіон під ялинку. Це можна сказати про жереб, який випав міні-футбольному клубу «Кардинал-Рівне» у чвертьфіналі Кубка України. Вслід за скромними першоліговими «Лембергом» та «Імпульсом» (останнього рівняни переграли — 5:4 та 4:3) нам доведеться помірятися силами з діючим чемпіоном країни львівським «Таймом». З цим суперником нинішнього сезону ми вже зустрічалися, і навіть перемогли — 2:1. Але це зовсім не гарантує легкого життя і в Кубку, тим більше, зважаючи на теперішній стан рівненської команди. У Львові команди зустрінуться 18-го, а у Рівному — 29 грудня. А між цими іграми — 22 грудня на підопічних Юрія Баховського ще очікує виїзний матч чемпіонату проти львівської «Енергії».