Дайте півмільйона — і завалять Рівне квітами?

1163 0

Ми у соцмережах:

Дайте півмільйона — і завалять Рівне квітами?

Рівненський парк ім. Шевченка просить у міської влади 420 тисяч гривень на капітальний ремонт своїх теплиць. Пояснюють, що старі приміщення надто розбиті і не годяться для квітникарства.

Квіти букет Рівненський парк ім. Шевченка просить у міської влади 420 тисяч гривень на капітальний ремонт своїх теплиць. Пояснюють, що старі приміщення надто розбиті і не годяться для квітникарства. В оновлених теплицях збираються вирощувати саджанці дерев, кущів та квітів — стільки, щоб вистачило на клумби всього міста. Це питання уже обговорювали на засіданні бюджетної комісії. Відповіді депутати поки не дали. Бо міркують — а чи не дешевше буде просто купувати саджанці? Андрій Черепанов, директор міського об'єднання парків культури та відпочинку:

— На господарському дворі маємо шість теплиць — стелажного та грунтового типу. Але діють з них усього дві, а решта давно розбиті. Каркас там ще добрий, але потрібно наново все засклити та обладнати систему обігріву. Бо, наприклад, туї ще можна вирощувати у відкритому грунті, а от квіти взимку — точно ні. Тому й просимо 420 тисяч гривень на капремонт теплиць та встановлення твердопаливного котла, який міг би працювати на наших власних відходах — обрізаних гілок у парку вистачає. Нині ми вирощуємо переважно самшит, ялівець і тую колоноподібну, є ще кедри, які нам минулої осені подарував рівненський садівник-аматор. А хотілося б ще взятися за розведення троянд, азалій, барбарису, інших видів рослин. Це могло би приносити парку додатковий прибуток. Наприклад, у міському тресті зеленого господарства також вирощують рослини для висаджування на міських клумбах і продажу. Чим ми гірші? Якби у нас функціонували всі теплиці, то парку не довелося б докуповувати саджанці деінде, щоб оновити свої зелені насадження.
Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також