«Динамо» (Київ) перемогло у Рівному

727 0

Лідер вітчизняного жіночого баскетболу київське «Динамо» гостювало у Рівному.

Баскетбол Динамо Київ Лідер вітчизняного жіночого баскетболу київське «Динамо» гостювало у Рівному. У чвертьфіналі Кубка України киянки екзаменували наше «Сузір'я-ОСДЮШОР-НУВГП». Юні рівнянки, дещо проваливши початок, зрештою змогли прийняти виклик грізного суперника. У третій чверті різниця в рахунку становила усього три очки. Але «Динамо» у заключній десятихвилинці все ж довело свій клас — 91:74. Матч-відповідь у Києві відбудеться 13 лютого. І якщо кубкові перспективи у «Сузір'я» досить примарні, то у чемпіонаті життя налагоджується. Після трьох поразок підопічні Валерія Жартуна нарешті виграли. У себе на майданчику рівнянки перемогли дніпропетровську команду «ДВУФК» — 73:51. Завдяки цьому виграшу «Сузір'я» піднялося у Дивізіоні А на шосте місце.