Доїдуть до дач за 4 гривні

810 0

Ми у соцмережах:

Доїдуть до дач за 4 гривні

Майже щогодини з центрального автовокзалу Рівного до садових ділянок у селі Нова Українка Рівненського району відправляється автобус. Проїзд у ньому до кінцевої — вісім гривень, проте з тих, у кого є право на пільговий квиток, брали по три.

садови дилянки Пенсіонери обласному керівництву нарікали, що три гривні — ще більш-менш підйомна для них ціна, проте грошей, щоб їздити до городів та садків по вісім гривень в одну сторону, не матимуть. В результаті тривалих переговорів між дачниками, чиновниками та представником перевізника домовилися, що у квітні вартість для пільговиків підніматимуть тільки на гривню — до чотирьох. А наприкінці місяця знову збиратимуться, щоб обговорити подальшу ціну. Вадим Мазур, представник перевізника Івана Пишняка, який обслуговує рейс «Рівне — Садові ділянки»:

— На приміських маршрутах немає обмеження щодо кількості пільговиків у салоні. Тож відмовити нікому у пільговому перевезенні ми не можемо. А держава переклала усе фінансове навантаження на плечі перевізників. За минулий рік нам винні ще 200 тис. грн. компенсації за пільгове перевезення, за січень-березень цього року коштів ми взагалі не отримаємо, бо не передбачили компенсацію на пільгове перевезення у держбюджеті. Свого часу проїзд для пільговиків був безкоштовним, кілька місяців тому ми домовилися, що возитимемо за три гривні. Наразі на підписі у президента закон, який дозволить перевізникам отримати компенсацію і у цьому році. Якщо Петро Порошенко його затвердить, повернемося до 3 грн. Якщо ні, у травні наполягатимемо, щоб проїзд був 5 грн. для пільгових категорій. Бо 80 % тих, кого возимо, саме пенсіонери.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також