Головний лікар Сарненської ЦРЛ: інфікувалося півторамісячне немовля, ситуація плачевна

2424 0

Ми у соцмережах:

Головний лікар Сарненської ЦРЛ: інфікувалося півторамісячне немовля, ситуація плачевна

На Сарненщині швидкими темпами погіршується ситуація із захворюваністю на коронавірус. Головинй лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк каже, що тільки за добу підтвердили інфікування 15 осіб, втому числі у дитини, якій лише півтора місяці. У реанімації двоє пацієнтів – при смерті.

 «Ситуація напружена, без перебільшення… Реанімація: шість хворих, стан здоров'я чотирьох важкий, двох, вкрай важкий. Один на ШВЛ, всі киснезалежні. Інфекція: двадцять п'ять ковідовських пневмоній, шість киснезалежні, стан здоров'я важкий. У дев'ятнадцяти середнього ступеня важкості, але це нас не може заспокоювати, тому що симптоматика може змінитися через декілька годин. Двох пацієнтів виписано в зв'язку з одужанням», - пише лікар.

На обсервації, за його словами, зараз знаходяться 32 хворих, з них у 31 людини мають пневмонії, 22 – ще й високу температуру.

«Плачевний рекорд, за добу маємо п'ятнадцять підтверджених випадків по ПЛР, серед них і півтора місячне немовля. Це жителі м. Сарни (6), с. Олексіївка (2), с. Немовичі (2), с. Зносичі, с. Чабель, с. Тутовичі, с. Гранітне, с. Люхча. Ось така плачевна ситуація», - каже Василю Іванюк.

Він закликає жителів району дотримуватися карантину, бо лікарі виснажені. Хоча поки що ситуація контрольована, та чи буде вона такою з урахуванням темпів поширення вірусу?

«Попереду вихідні, вам вирішувати як діяти в тій чи іншій ситуації. Але завжди пам'ятайте, що кожний не обдуманий крок наражає на небезпеку не тільки вас, а і рідних і близьких. Ми готові до розгортання нових ліжок в лікарні, але якщо такими темпами буде проходити інфікування, то чи на довго вистачить продуктивності моїм колегам і нам в цілому. Три місяці на передовій, нас просто виснажили», - зізнається очільник Сарненської ЦРЛ. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також