Хоче забрати рись із Рівненського зоопарку

1801 0

Ми у соцмережах:

Хоче забрати рись із Рівненського зоопарку

Житомирянин заявив про свої права на рись, яку після травми виходжували в Рівненському зоопарку.

Як повідомила Рівному Суспільному завідувачка сектором Екологічної інспекції Поліського округу, що охоплює Житомирську та Рівненську області, Світлана Березенська, до них звернувся чоловік і назвався власником хижака. Щоб довести право власності на рись, за словами Світлани Березенської, він має десять днів. Після цього в екоінспекції вирішать подальшу долю тварини.

– Звернення є, але ніяких підтверджуючих документів на тварину немає. Тому зараз з’ясовуються всі факти про те, чи дійсно тварина належить цьому чоловікові. Тому що нічого, окрім звернення, немає. Тому сказати вам нічого не можемо, – зазначила Світлана Березенська.

Нагадаємо, йдеться про рись, яку привезли до Рівненського зоопарку наприкінці січня. Її знайшли під гіллям біля центру реабілітації учасників АТО на Житомирщині. У хижака була травмована лапа. У тамтешньому центрі захисту тварин рисі надали першу допомогу. Та утримувати хижу кішку житомирянам було ніде. Тому її переправили до Рівненського зоопарку. І поселили на місяць у карантинну клітку. Директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк тоді зауважував, що не проти залишити хижака. 

Читайте також У рівненський зоопарк привезуть знесилену рись з пораненою лапою


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також