Хочуть обігрівати мешканців Дворецької

1338 0

Ми у соцмережах:

Хочуть обігрівати мешканців Дворецької

Товариство «Укртепло Рівне», яке має котельню на альтернативному паливі, хоче взяти в суборенду частину тепломережі, зокрема, на вулиці Дворецькій. Її орендар «Рівнетеплоенерго» стримано реагує на таку пропозицію. І міськрада Рівного, до якої товариство звернулось за дозволом, на минулій сесії з цього питання рішення не прийняла — депутати його відклали, щоб вивчити.

альтернативна котельня Олексій Муляренко, колишній секретар міської ради Рівного: — «Укртепло Рівне» уже кілька місяців подає тепло до онкологічного диспансеру — заклад цілком задоволений їхньою роботою. Тепер товариство хоче розширити перелік споживачів, бо його твердопаливна котельня має для цього достатню потужність. Грубо кажучи, вони просять в суборенду деяке обладнання та трубу, яка веде до тубдиспансеру. Якщо депутати погодяться на це, тубдиспансер постійно матиме гарячу воду та дешевше тепло у сезон. Адже досі теплоносії подавали із котельні «Рівнетеплоенерго», що працює на газу. А газ дорогий і палити його заради гарячої води навесні та влітку невигідно. Під'єднатися до альтернативної котельні уже не проти й мешканці житлових будинків у цьому районі, адже тоді вони теж матимуть тепло та гарячу воду дешевші. Проект рішення буде розглядатися на сесії міської ради — ймовірно, уже у травні. Юрій Кірпічніков, головний теплотехнік «Рівнетеплоенерго»: — Як на мене, це не дуже хороша ідея, адже вона може призвести до розбалансування гідравлічного режиму. Бо якщо від'єднається тубдиспансер, то потужність котельні на вулиці Дворецькій впаде до 10% і вона стане нерентабельною. Якщо вже передавати приватній компанії, то цілісний комплекс, а не частину. Але це винятково моя думка.

Олена РАКС.

Довідка РВ

ТОВ «Укртепло Рівне» було засноване на вулиці Київській, 92 у Рівному у липні 2014 року. Офіційними співзасновниками товариства є київське ТзОВ «Сет Інвест», вінничанка Людмила Осадчук, одесит Тарас Вовченко та шотландська компанія, заснована теж у 2014 році киянином Андрієм Гріненком, «Італія нетворк ел. пі». «Сет Інвест» — у власності киян Івана та Ольги Надеїних. Зазначені люди створили подібні компанії («Укртепло Київ», «Укртепло Житомир» і т.д.) по всій країні. Групою компаній, за даними з Інтернету, керує Іван Надеїн, який входить до команди Віталія Кличка. «Укртепло Рівне» пов'язують із нинішнім головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком. Офіційно у засновниках підприємства він не був, проте не виключено, що колишній секретар міськради Рівного зацікавлений у процвітанні бізнесу своїх політичних соратників.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також