Кіберполіція знайшла у Рівному гурт хакерів і обшукує їхні оселі (оновлено)

6021 3

Зараз у Рівному кіберполіцейські проводять обшуки в оселях за 5 адресами, де мешкають хакери. Задіяли КОРД та колег з Головного управління Нацполіції в Рівненській області.

 - Гурт хакерів з Рівного спеціалізувався на виготовленні шкідливого програмного забезпечення, викраденні персональних даних,  грошей з платіжних систем та з банківських карток громадян, - повідомив РВ заступник начальника Департаменту кіберполіції України Віталій Чубаєвський.- Ухвали на проведення обшуків у Рівному дав суд, а працюють поліцейські під процесуальним керівництвом прокуратури міста Рівного.

Відомо, що хакери заражали вірусами комп'ютери, викрадали кошти не лише у рівнян та мешканців з інших областей України, а й в іноземців. Поліцейські зараз оглядають оргтехніку, на якій працювали хакери, їхні мобільні телефони та банківські картки. Детальніше про діяльність гурту  поліцейські обіцяють розповісти пізніше.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Гість 09:14, 10.01.2019

    Якщо за справу взявся Чуб, то залишаться ті хлопці голими й босими

  • Олег 02:55, 10.01.2019

    А красти гроші з чужих карто цим "геніям" можна безкарно і думати, що їх не впіймають?! Падлюки вони, ось хто насправді.

  • Yastreb 07:39, 11.01.2019

    Заспокойтесь. Це "прокладки" для вімивання грошей. Справжні хакери на волі. Тільки і деоти могли це робити з вінди десятки і простим vpn

Залиште вiдповiдь

Читайте також