Один з колишніх начальників міліції Рівненщини став зрадником і працює на ворогів

41142 0

Ми у соцмережах:

Олег Берест

П’ятьом колишнім міліціонерам в Україні оголошено про підозру у колабораційній діяльності - внутрішня безпека Нацполіції

​​

У списку зрадників -  колишній начальник громадської безпеки УМВС Рівненщини Олег Берест.

Нагадаємо, що  Наказом МВС України полковника міліції Олега Береста у липні 2013 року призначили заступником начальника УМВС України в Рівненській області— начальником міліції громадської безпеки. Тоді міліцією Рівненщини керував генерал Василь Лазутко. 

У 2014 році члени Люстраційного комітету навіть розглядали кандидатуру Олега Береста на посаду начальника УМВС України у Рівненській області, але незабаром його звільнили, і Берест повернувся на Донеччину. Полковник родом з міста Шахтарськ Донецької області. Як бойовик терористичної організації,  він потрапив у базу Миротворця.

Тепер за виправдовування дій Росії 57-річному полковнику міліції «дісталося» крісло ректора тамтешньої «академії внутрішніх справ імені Дзержинського».

Поліція не назвала прізвища ще чотирьох зрадників. Лише розповіла, що у  незаконно створеній «днр» 44-річний мешканець Донеччини - у минулому старший оперуповноважений управління по боротьбі зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми, - за «віддану службу ворогу» отримав посаду «заступника міністра внутрішніх справ - начальника управління боротьби з організованою злочинністю».

Форму із символікою окупаційної влади одягнула і колишня оперуповноважена управління боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС у Донецькій області. У «днр» жінка добровільно пішла на співпрацю з ворогом та стала виконувати обов’язки старшого оперуповноваженого «управлєнія борьби с організованой прєступностью».

Зрадила присязі й колишня начальниця кримінальної міліції у справах неповнолітніх Центрально-міського районного відділу Горлівського міського управління міліції Донеччини. 35-річна фігурантка обійняла посаду у відділі у справах неповнолітніх «УАС МВД ДНР».

Також серед зрадників - ексначальник відділку кримінальної міліції у справах неповнолітніх Донецького міського управління міліції. Він отримав аналогічну посаду у «народній міліції» та закликає до повалення конституційного ладу в Україні.

За співпрацю з ворогом фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також