Коваль незадоволений темпами будівництва басейну у Костополі

1688 0

Ми у соцмережах:

Коваль незадоволений темпами будівництва басейну у Костополі

За проєктом, на базі місцевої ДЮСШу Костополі буде два басейни: дорослий та дитячий. Загальна площа становитиме майже 655 квадратів. Графік робіт зірваний.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки у Костопіль оглянув будівництво басейну. Він висловив незадоволення темпами робіт.

- На прикладі тих об’єктів, які будуються у рамках президентської програми «Велике будівництва», зрозуміло, що ці роботи можна зробити значно швидше. Це єдиний проєкт в області, який будується не обласним УКБ, замовником виступає Костопільська міська рада. Графік зірваний. Поставив завдання наздогнати темпи будівництва, адже це пряма відповідальність підрядника. Для цього є усі складові – зокрема днями були виділені додаткові 13 мільйонів з держбюджету, - прокоментував Віталій Коваль.

На сьогодні триповерхову будівлю спорткомплексу утеплюють. Будівельники завершили бетонувати чаші двох басейнів. Змонтували металеві балки, продовжують кріпити дерев’яні конструкції. Об’єкт підключають до тепломереж, систем вентиляції , каналізації та водопроводу. Продовжуються роботи із опорядження та утеплення фасаду. Завершують встановлювати вікна.

Нагадаємо, басейн у Костопільській ДЮСШ зводять у рамках програми президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Вже у 2022 році в проєкт включили ще і реконструкцію спортзалу та навчального корпусу спортивної школи. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також