Лариса Скоблюк на Кубку Європи — друга

1030 0

Срібну медаль на командному Кубку Європи з вільної боротьби, що завершився у Москві, здобула рівнянка Лариса Скоблюк.

Срібну медаль на командному Кубку Європи з вільної боротьби, що завершився у Москві, здобула рівнянка Лариса Скоблюк. Збірна України, за яку у категорії до 55 кг виступала Лариса, на шляху до фіналу перемогла німкень — 5:2 та полячок — 4:3, а от у вирішальному протистоянні поступилася росіянкам — 2:5. Щодо рівнянки, то з трьох проведених сутичок вона перемогла в одній. Варто зазначити, що для Лариси Скоблюк, яка цього року ще виступала серед молоді, це був перший дорослий старт за межами України.