Ляшко пропонує люструвати список Радикальної партії

662 0

Ми у соцмережах:

Ляшко пропонує люструвати список Радикальної партії

Олег Ляшко закликає громадян України бути свідомими та небайдужими — перевірити список його партії і пересвідчитися, що там немає зрадників. І потім так само продовжити люстрацію в масштабі всієї країни.

Олег Ляшко закликає громадян України бути свідомими та небайдужими — перевірити список його партії і пересвідчитися, що там немає зрадників. І потім так само продовжити люстрацію в масштабі всієї країни. Як відомо, раніше лідер радикалів заявляв, що їхній список буде абсолютно політично «чистим»: жодних бувших депутатів, пенсіонерів, помічників депутатів-регіоналів. Олег Ляшко назвав це «люстрацією, яку РПЛ почала із себе». Головний радикал країни закликав інші політичні партії докласти зусиль, щоб не допустити до парламенту колишніх регіоналів, зрадників та одіозних діячів режиму Януковича. Для цього він запропонував залишити в округах найсильніших мажоритарників від патріотичних сил, незалежно від партійної приналежності.

Тепер до процесу люстрації партійного списку радикалів можуть приєднатися усі охочі виборці. Саме така пропозиція міститься в тексті, розміщеному разом із виборчим списком Радикальної партії на офіційному сайті.
Нагадаємо, що Закон України дозволяє політичним партіям виключати окремих кандидатів із виборчих списків до 12 жовтня 2014 р.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також