МФК «Рівне» програв аутсайдеру

1678 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» дещо несподівано зазнав поразки у Донецьку. Рівняни поступилися аутсайдеру фінальної шістки команді «ДЮСШ-5-Аркада» — 3:4.

Міні-футбольний клуб «Рівне» дещо несподівано зазнав поразки у Донецьку. Рівняни поступилися аутсайдеру фінальної шістки команді «ДЮСШ-5-Аркада» — 3:4. — Якщо у домашній грі з «ЗБК-5» нам дещо пощастило, — розповідає головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський, — то у Донецьку все було навпаки. Перший тайм ми відіграли вдало, завдяки трьом голам Романа Волоха перемагали — 3:1. Але після перерви фортуна від нас відвернулась. Три з чотирьох голів нам залетіли здалека, та й воротар не врятував. Зазначу, що ми грали без двох провідних гравців. Басіч пропускав через червону картку, а у Басюка травма. Хоча загалом у Донецьку команда дуже хороша, навіть не знаю, як вона опинилась на останньому місці. В інших матчах «Іллічівець» на виїзді обіграв «Дніпро» — 4:2, а «Меркурій» виграв у «ЗБК-5» — 3:2. Таким чином, «Іллічівець» практично гарантував собі перше місце — 17 очок, в МФК «Рівне» — 12, у «ЗБК-5» — 11, у «Дніпра» — 7, у «Меркурія» — 6, в ДЮСШ-5 — 5. Найближчої суботи МФК «Рівне» гратиме у Харкові проти свого головного конкурента «ЗБК-5». У разі перемоги рівняни на відсотків 90 забезпечать собі друге місце.