МФК «Рівне»: тренування боєм

1764 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» тільки зібрався після літніх канікул і майже одразу провів товариську гру. Суперником був івано-франківський «Ураган». Клуб, який минулого сезону у вищій лізі був п’ятим, у першому турі нового чемпіонату залишився без суперника, а тому звернувся до рівнян з проханням потренувати їх. На здивування багатьох наша команда нічим не поступалася супернику і навіть місцями перегравала його. Гравці та тренери «Урагану», незважаючи на товариський характер гри, аж ніяк не хотіли поступатись, а тому гра вийшла досить нервовою. За рахунка 2:2 в середині другого тайму МФК «Рівне» прогавив контратаку, отримав гол, побіг відігруватися і на останній хвилині гри пропустив ще. 2:4 — рахунок, який не відповідає перебігу подій на майданчику.

Міні-футбольний клуб «Рівне» тільки зібрався після літніх канікул і майже одразу провів товариську гру. Суперником був івано-франківський «Ураган». Клуб, який минулого сезону у вищій лізі був п’ятим, у першому турі нового чемпіонату залишився без суперника, а тому звернувся до рівнян з проханням потренувати їх. На здивування багатьох наша команда нічим не поступалася супернику і навіть місцями перегравала його. Гравці та тренери «Урагану», незважаючи на товариський характер гри, аж ніяк не хотіли поступатись, а тому гра вийшла досить нервовою. За рахунка 2:2 в середині другого тайму МФК «Рівне» прогавив контратаку, отримав гол, побіг відігруватися і на останній хвилині гри пропустив ще. 2:4 — рахунок, який не відповідає перебігу подій на майданчику. Тарас Вонярха, головний тренер НФК «Ураган»: — Ми давно хотіли зіграти з Рівним товариську гру, тому що ваше місто славиться своїми вихованцями. Команда залишила гарне враження — діяла швидко, комбінаційно. Гра сподобалась, я очікував таку гру. Цей поєдинок показав, що ми не готові на усі сто, адже склад змінився на 60%. — На що претендував би МФК «Рівне», якби грав у вищій лізі? — Рівень цієї команди відповідає 8-10 місцю. Вдома рівняни попсували б нерви будь-якому супернику. Якби ще налагодити гру на виїзді, можна було б боротись за місце в середині таблиці. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — У нас підготовка до сезону розпочалася 4 дні тому, команда ще не готова функціонально, незважаючи на це, ми показали прекрасний футбол. Якби ми забили два пенальті, то рахунок міг бути іншим, хоча і цей результат я вважаю непоганим. — Як готуватиметься до сезону МФК «Рівне»? — Тут на базі ДЮСШ №4 створені усі умови, є штучний майданчик на вулиці, ми зробили хлопцям харчування. Готуватимемося й надалі через ігри, турніри. На 6-7 вересня у нас заплановані дві гри з київською командою «Уніс порт», яка вилетіла з вищої ліги. Дев’ятого вересня відбудеться нарада, тоді й зможемо конкретніше визначитися з ходом підготовки. — Ви планували провести у Рівному турнір, яка його доля? — Турніру не вийшло. Чернівці відмовились, «Кардинал» заявився до вищої ліги. — Команди «Кардинал» (Львів) та «Контингент» (Житомир), які посіли місця нижчі за МФК «Рівне», заявилися до вищої ліги, чи не було у вас такого бажання? — Як на мене, не все гаразд в Асоціації міні-футболу, оскільки не діє спортивний принцип і до вищої ліги виходять ті, хто має гроші. Ми йдемо іншим шляхом, виховуємо своїх гравців, і, думаю, наступного року будемо готові гідно виступати у вищій лізі.