Мунварта «почистить» Рівне від шлагбаумів та паркувальних бар'єрів

1083 0

Ми у соцмережах:

Мунварта «почистить» Рівне від шлагбаумів та паркувальних бар'єрів

Протягом жовтня інспектори муніципальної варти пройдуть рейдами по кільком міським вулицям. Уже відомо, що обійти планують Соборну, Княгині Ольги, Київську, Відінську, Данила Галицького та Соломії Крушельницької. Пояснюють, що самовільні бар'єри та обмежувачі є незаконними.

 - На території нашої громади набуває масового характеру самовільне встановлення на пішохідних шляхах, тротуарах, у дворах багатоповерхових будинків обмежувачів для заїзду автотранспорту в ці зони та паркувальних бар’єрів, які унеможливлюють паркування будь-якого іншого авто окрім свого. Застосування таких бар’єрних елементів, часто несе загрозу безпеці і здоров’ю пішоходів, особливо в період з пізньої осені до весни, коли перешкоди сховані під шаром снігу чи льоду, який приховує навіть  контрастно виділені обмежувачі. Також такі самовільні захоплення створюють проблеми та перешкоди для екстрених служб (поліція, швидка, пожежна служба) та спеціальної техніки (прибиральна, аварійна), - пояснюють проблему у департаменті мунварти.
 
Що ж загрожує власникам таких конструкцій? За самовільне встановлення різноманітних конструкцій чекає штраф: на громадян - 340 – 1360 гривень., а на посадових осіб та підприємців - 850 – 1700 грн.

Нагадаємо, що нещодавно мунварта шукала по місту незаконну рекламу на парканах, подвір'ях, тротуарах та на житлових будинках. Можна припустити, що з самовільними бар'єрами вчинять так само - спершу власникам дадуть приписи та час на демонтаж. А якщо проігнорують, тоді незаконними перешкодами уже займуться комунальники.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також