На двох популярних озерах Рівненщини МВС посилило охорону

13550 0

Ми у соцмережах:

На двох популярних озерах Рівненщини МВС посилило охорону

Уже тиждень військовослужбовці Національної гвардії та поліцейські охороняють громадський порядок на Білому озері у Володимирецькому районі та на водосховищі у Хрінниках Демидівського.

Рішення про охорону громадського порядку на найбільших озерах Рівненщини було ухвалено на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ. Поліцейські та нацгвардійці несуть службу щодня з восьмої вечора до другої ночі.

Проживають правоохоронці у приміщеннях туристичних баз, де їм виділили ліжка та надали доступ до кухні та санвузлів. На обох локаціях задіяні по 10 військовослужбовців.

Основне завдання – недопущення скоєння злочинів на маршрутах патрулювання.

«Сама їхня присутність – вже  профілактика злочинів. Люди бачать їх і стараються вести себе в рамках законності», - пояснив заступник командира в/ч 3055 з охорони громадського порядку майор Анатолій Завалюк.

І в Хрінниках, і на Білому озері правоохоронці розробили маршрути, за якими патрулюють прибережну та рекреаційні зони в лісі, а також територію відпочинково-оздоровчих комплексів.

Слідкують за тим, щоб відпочивальники не розпивали алкогольні напої в недозволених місцях, слідкували за своєю поведінкою та не вчиняли хуліганських дій, не керували транспортними засобами в нетверезому стані.

За тиждень часу в Хрінниках було виявлено 12 адміністративних правопорушень. На Білому озері таких фактів було зафіксовано 15.

Кожен з нацгвардійців проходив курси надання першої домедичної допомоги. Тож військовослужбовці знають, як рятувати людину, що тоне, та послідовність наступних дій до приїзду швидкої допомоги.

За повідомленням прес-служи рівненської частини Нацгвардії.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також