Під підозрою — чоловіки від 18 до 30 років

4702 0

Ми у соцмережах:

Під підозрою — чоловіки від 18 до 30 років

Цими днями Рівне стає схожим на повоєнну Одесу, де спецслужби проводили операцію «Ліквідація», щоб очистити місто від бандитів. Рівненська міліція з благими намірами виявити бандитів, які скоїли вже кілька збройних пограбувань на банки та магазини, робить це такими методами, які викликають обурення у законослухняних людей.

Під підозру у вчиненні все ще не розкритих збройних пограбувань потрапили мало не всі чоловіки віком від 18 до 30 років, які мешкають у Рівному. Рівнянам телефонують додому та запрошують до міського відділу міліції Рівного, беруть пояснення та відбитки пальців, після чого відпускають. Люди обурені тим, що міліціонери їм чітко не пояснюють причину виклику у міськвідділ. Такий метод правоохоронці почали застосовувати після нападу на відділення Приватбанку, яке працює неподалік центрального ринку на вулиці Шевченка у Рівному. Нагадаємо, на відділення Приватбанку напад було скоєно в середу ввечері. Двоє злочинців у масках, маючи пістолет, забрали звідти скриньку з грошима. Зловмисникам дісталось понад 100 тисяч гривень. Затримати грабіжників міліціонерам, які дуже швидко прибули на місце пригоди, за «гарячими слідами» не вдалося, як і не вдалося розкрити й попередні збройні напади — на відділення Ощадбанку, магазин «Юлія» та експедиторів у селі Пляшева Радивилівського району.

Коментар Олександр Бахов, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини: — Тільки отримана під підпис повістка зобов’язує особу з’явитись до міліції, а не телефонний дзвінок. Ви маєте право знати: куди, хто, в якості кого і для чого вас викликають. Про це також повинно бути вказано у повістці. Відвідувати райвідділ міліції краще з адвокатом або у супроводі родичів, друзів. У разі неможливості такого супроводження поінформуйте родичів, знайомих, друзів куди ви йдете. Домовтесь, щоб за певний час вам подзвонили. При вході до відділення міліції просіть чергового зареєструвати вас у журналі відвідування та поставити час прибуття. При спілкуванні з правоохоронцями поводьтеся спокійно, впевнено, будьте коректними та ввічливими, не провокуйте працівників міліції навіть якщо їхня поведінка не взаємна. Також пам’ятайте, що відповідно до ст. 63 Конституції України ви можете відмовитись давати показання або пояснення щодо себе, членів сім’ї чи близьких родичів, коло яких визначається законом. Також ви маєте право на правову допомогу згідно зі ст. 59 Конституції України.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також