Покажуть, яким може бути «Єднання заходу та сходу України»

764 0

Ми у соцмережах:

Покажуть, яким може бути  «Єднання заходу та сходу України»

II Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів - 2018» відбудеться у Рівненському МПК «Текстильник» 25 березня.

На фестиваль завітають творчі колективи з Грузії, Китаю та України. Нашу державу представлятимуть учасники з Рівненської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Хмельницької, Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Донецької та Харківської областей.
Мета фестивалю-конкурсу - єднання творчих колективів заходу та сходу України. Сприяння становленню та розвитку національної культури і духовності дітей та молоді. Формування творчого потенціалу підростаючого покоління, популяризація вокального, інструментального, хореографічного та театрального мистецтва. Співпраця творчих колективів з відомими викладачами і діячами мистецтва. Підвищення професійної майстерності та кваліфікації виконавців і керівників творчих колективів.

Початок о 15 годині. А під час теле-трансляції «Єднання заходу та сходу України» відбудеться флеш-моб , участь у якому візьмуть 1300 представників із різних міст України та з-за кордону.

Організатори фестивалю - конкурсу: Рівненський міський палац культури, Харківська міська рада, Рівненський державний гуманітарний університет, Харківська державна академія культури. II Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів - 2018» відбудеться за сприяння Управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради та увійшов до проекту «Рівне-місто унікальних подій»
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також