Поліція та спортивні юнаки: біля спірної будівлі у центрі Рівного знову конфлікт

8033 0

Ми у соцмережах:

Поліція та спортивні юнаки: біля спірної будівлі у центрі Рівного знову конфлікт

Чотириповерхове офісне приміщення на вулиці 16 Липня – фактично у центрі Рівного. Здача в оренду там офісів може приносити чималі прибутки, саме через це за будівлю уже віддавна борються кілька охочих її привласнити.

Належала будівля «Рівнеагробуду», проте у 2014 році вона перейшла у власність бізнесмену Андрію Федорчуку – як застава у семимільйонній позиці, в якій поручителем виступив тодішній директор товариства.

У 2016 році «Рівнеагробуд» відсудив будівлю в Андрія Федорчука, проте крапку у спорі досі не поставлено. Сьогодні, 17 вересня, виконавча служба мала вчергове навідатися до будівлі, аби повернути її попередньому власнику.

Оскільки за будівлю конфлікт, разом з виконавчою службою приїхали і правоохоронці. Також біля входу зібралося чимало спортивних молодиків.

Наразі інформації про силові конфлікти у будівлі не було. За попередньою інформацією, до будинку приїхав Андрій Федорчук.

Нагадаємо, що Андрія Федорчука правоохоронці затримали у Рівному у лютому та звинуватили в організації злочинного угрупування, яке начебто у місті вчиняло насильство, підпали та відбирало майно. Підозрюваного Федорчука відпустили під домашній арешт. Справу по суті до суду досі не передано.

«Рівнеагробуд» пов’язують із депутатом Рівненської міської ради Василем Немешем, проти якого свого часу було відкрито кримінальне провадження щодо опору правоохоронцям.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також