«Регіна» показала характер

1604 0

У 5-му турі чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги рівенська «Реґіна» приймала луганську «Іскру». Гості ще торік виступали у суперлізі і вже наступного сезону мають бажання туди повернутись. У стартових восьми матчах «Іскра» лише раз програла. До Рівного луганські волейболістки їхали за перемогами.

У 5-му турі чемпіонату України з волейболу серед команд вищої ліги рівенська «Реґіна» приймала луганську «Іскру». Гості ще торік виступали у суперлізі і вже наступного сезону мають бажання туди повернутись. У стартових восьми матчах «Іскра» лише раз програла. До Рівного луганські волейболістки їхали за перемогами. Суботня гра не віщувала гостям ніяких проблем. Лише у заключній третій чверті рівнянки вчинили опір, втім, «Іскра» виграла — 3:0 (25:19, 25:21, 31:29). Зовсім іншим вийшов повторний поєдинок. На виграну луганчанками партію «Реґіна» відповідала своєю перемогою. У підсумку доля поєдинку вирішувалась на тай-брейку, який на радість вболівальників завершився на нашу користь — 3:2 (21:25:18, 24:26, 27:25, 15:12). Завдяки цій перемозі «Реґіна» зберегла за собою третю сходинку, хоча ще два колективи набрали стільки ж очок. 17-18 листопада наша команда гратиме у Черкасах проти «ЧІПБ-Круг».