Реконструкція «Авангарду»: три фірми відмовилися, але побільшало Швеців

2675 0

Ми у соцмережах:

Реконструкція «Авангарду»: три фірми відмовилися, але побільшало Швеців

Міське управління капітального будівництва продовжує проводити тендер на реконструкцію стадіону «Авангард» у Рівному. Попередні торги, оголошені наприкінці серпня, було скасовано через скаргу луцької фірми.

Торги у повторно оголошеному тендері відбудуться 29 січня, проте позавчора на Prozorro з'явився перелік фірм, які подали свої документи на участь у закупівлі, вартістю, нагадаємо, 202,3 млн грн.

Кількість охочих реконструювати «Авангард» поменшала з восьми до шести учасників. Так, не подали документи повторно рівненська фірма «Вестінвестбуд» та львівські «Юкрейніан Девелопмент Індустрі» та «Містобудівне управління №1».

Натомість, знову будуть змагатися за право брати участь в аукціоні рівненські фірми «Стиль-Декор» та «Фіалка», пов’язані з родиною бізнесменів Фалків, «Реноме-Євробуд», яке належить екс-голові Рівненської ОДА Вікторові Матчуку, фірма «Опорядрембуд», яку ще називають «недубасівською», а також волинське товариство «Луцьккомунбуд».

З’явився і новий учасник – київське товариство «Комплекс-В», що належить Андрію Швецю та двом його синам – Андрієві та Володимирові.

Що цікаво, «Луцьккомубуд» також належить родині Швеців – щоправда, родині з таким прізвищем з Луцька. Саме волиняни написали в Антимонопольний скаргу і домоглися, аби попередні торги на реконструкцію «Авангарду» було скасовано.

Нагадаємо, тендерний комітет відхилив попереднього разу пропозиції шести учасників і допустив до аукціону лише «Фіалку» та «Реноме-Євробуд».

Луцьке підприємство подало скаргу не з проханням визнати дії тендерного комітету неправомірними щодо себе, а щоб довести, що у документах «Реноме-Євробуду» були також порушення. АМКУ скаргу задовольнило і аукціон так і не відбувся.

Чи відбудеться 29 січня, залежатиме знову ж від того, подаватимуть учасники скарги чи ні.

Нагадаємо, що початок реконструкції стадіону «Авангард» уже затягнувся щонайменше на рік.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також