Рівненська облрада спочатку дасть гроші медикам, а потім скаржитиметься Зеленському

874 0

Ми у соцмережах:

Рівненська облрада спочатку дасть гроші медикам, а потім скаржитиметься Зеленському

У Рівненській обласній раді 58 депутатів зібралися на позачергову сесію.

Рада вирішила змінити порядок денний та спочатку проголосувати за фінансування для медичного департаменту, щоб можна було заплатити зарплати працівникам восьми обласних медичних закладів. Запропонував змінити порядок денний керівник фракції "Батьківщина" Микола Кучерук.

Голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук погодився спочатку голосувати за бюджет, проте із правкою разом звернутися до СБУ, яка має дати оцінку діям голови Рівненської ОДА Віталія Коваля. Правку стосовно звернення ради до СБУ через Коваля запропонував заступник голови, депутат "Свободи" Олексій Бучинський. Однак депутати обласної ради не погодидися голосувати з такою правкою.

Була оголошена перерва на 15 хвилин.

Другим рішенням Рівненська обласна рада скаржитиметься до Офісу президента на роботу голови Рівненської ОДА Віталія Коваля. Досі невідомо, чи вистачить у раді голосів погодити це питання.

Нагадаємо, що попередній очільник обласного управління охорони здоров'я Юрій Осіпчук оскаржив своє звільнення. Суд визнав, що його звільнення головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем було незаконним. Тоді голова облдержадміністрації вирішив розформувати управління. Замість нього тепер діятиме новий департамент. Однак рада на черговому засіданні відмовилася перекидати фінансування з управління для департаменту. Проти була більшість голови Рівненської облради Сергія Кондрачука, до якої входить фракція "Свобода".


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також