Рівненські марафонки окупували п'єдестал

1269 0

Перше, друге та третє місця посіли рівнянки на чемпіонаті України з марафону, що завершився у Білій Церкві. Золоту, срібну та бронзову медалі здобули, відповідно, Ольга Котовська, Світлана Станко і Віта Потерюк. Перші двоє, крім нагород, вибороли ще й путівки на Олімпійські ігри у Ріо, оскільки змагання були відбірковими.

МАРАФОНКИ Перше, друге та третє місця посіли рівнянки на чемпіонаті України з марафону, що завершився у Білій Церкві. Золоту, срібну та бронзову медалі здобули, відповідно, Ольга Котовська, Світлана Станко і Віта Потерюк. Перші двоє, крім нагород, вибороли ще й путівки на Олімпійські ігри у Ріо, оскільки змагання були відбірковими. Водночас збірна Рівненщини завдяки вдалому виступу жінок на чемпіонаті посіла перше командне місце. — Такого, щоб увесь п'єдестал у марафоні посіли рівняни, ще не було, - говорить головний тренер збірної Рівненської області з легкої атлетики Андрій Попеляєв. — Десять років тому наші хлопці виграли усі медалі у спілчейзі, а от на марафоні — це вперше. — У чому причина такого успіху, можливо, змагалися не всі найсильніші? — Рівень учасників був дуже високий, адже розігрувалися олімпійські путівки. Відверто, розраховував від спортсменок на кращий час, але останню годину було дуже спекотно. — Перші два місця на чемпіонаті України — це стовідсоткова гарантія участі в Олімпійських іграх? — Керівництво федерації офіційно оголосило, що перші два місця плюс норматив — це гарантія участі в Іграх. І Ольга Котовська, і Світлана Станко у норматив вклалися, тож не бачу причин, чому вони не повинні поїхати до Ріо. Ще одну марафонку має визначити тренерська рада.