Родині переселенців із Донеччини дубенчани подарували Джавеліну

939 0

Ми у соцмережах:

Родині переселенців із Донеччини дубенчани подарували Джавеліну

Ця руда красуня на фото – Джавеліна. Вона стала подарунком від колективу Дубенської РВА для багатодітної родини переселенців із Донеччини.

Люди вже не вперше втікають від війни, їхнє господарство постраждало від обстрілів. Евакуаційний автобус привіз людей на Рівненщину. Спочатку проживали в місці масового поселення вимушених переселенців, а в травні знайшли будинок в одному із сіл Млинівської територіальної громади. Тут і планують залишитись.

Родина – багатодітна. Разом виховують вісьмох діток: старша донька працює в Польщі, інші діти – шкільного та дошкільного віку. Під одним дахом проживає й близька родина з дітками – разом рятувались від війни. 

Люди звикли працювати на землі: на Донеччині теж вели підсобне господарство.

- Ми дуже вдячні всім за підтримку. Люди в селі – дуже хороші, допомагають. – каже голова родини. − Одразу, як переїхали – посадили город. Односельці подарували нам кроликів, вже є кроленят. Маємо й двох кіз, плануємо завести свиней.

Родина потроху обживається: чоловік вже знайшов роботу у Млинові, діти навчають в місцевій школі.

У Дубенській РВА кажуть, що впевнені, Джавеліна стане для них хорошою підтримкою. А щира радість в очах людей – найкраща віддяка за добру справу. Разом – можемо більше!

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також