Що знижує IQ

463 0

Ми у соцмережах:

Що знижує IQ

Коефіцієнт інтелекту не є постійним показником: неправильний спосіб життя і деякі звички можуть мати на нього негативний вплив, що призведе до істотного зниження інтелектуальних здібностей.

Занадто активний перегляд телевізора. В ході наукових досліджень вчені з'ясували, що випромінювання від екрана знижує працездатність мозку, що призводить до зниження інтелекту. ТБ переглядати можна, однак не варто цим надто захоплюватися, оскільки такий спосіб проведення дозвілля може позначитися на стані здоров'я в цілому. Оскільки це пасивний вид відпочинку, то реальною загрозою може стати ожиріння. Те ж можна сказати і про захоплення серіалами і фільмами.

Надлишок цукру в раціоні харчування. Експерти встановили, що це погано позначається на деяких функціях мозку. Зокрема, у людини виникають проблеми з пам'яттю. Також нерідко відбувається погіршення аналітичних здібностей. Подібний негативний ефект виникає і при занадто частому вживанні в їжу занадто солодких фруктів.

Сон тривалістю менше 7-8 годин. Ця звичка призводить до того, що людині стає важко на чомусь зосередитися і сконцентруватися. Падає працездатність і людина починає набагато гірше справлятися зі своїми обов'язками на роботі. Регулярне недосипання може призвести до того, що в організмі відбудеться серйозний збій.

Робота в режимі багатозадачності. Якщо людина намагається виконати кілька справ одночасно, то в кращому випадку вона не особливо добре з ними впорається. Річ у тім, що мозок людини не налаштований на такий спосіб роботи. Більш правильним буде поетапне вирішення питань.

Насичені жири. При їхньому надлишку в раціоні страждає не тільки IQ, але і нервова система загалом. Людина стає більш схильною до впливу негативних емоцій.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також