![фото - Оствиця](/img/650/shukayut-khto-pomyav-avto-bilya-ostvitsi_20240730_2817.jpg)
На парковці по сусідству.
Інцидент стався учора - поруч з етнопарком, де стартував літній інклюзивний табір "Школа прадавніх ремесел". Про це розповіли на фейсбук-сторінці "Оствиці":
- Увага! Трапилася неприємна пригода: у перший день нашого табору на парковці поряд з Оствицею пошкоджено автомобіль однієї з наших мам. Якщо ви стали свідком цього інциденту, будь ласка, напишіть нам. Ми гарантуємо повну анонімність.