Син блогерки, яка родом з Рівненщини, перехворів коронавірусом

2299 0

Ми у соцмережах:

Син блогерки, яка родом з Рівненщини, перехворів коронавірусом

Kateryna Burrell народилася в Гощі, а зараз мешкає у США в окрузі Сан-Дієго штату Каліфорнія.

 Її син захворів на коронавірус, тому жінка розповіла про те, як це і як його лікують в США:

- Захворів мій син. Випереджаючи ваше питання «де ж він заразився?» скажу, що, швидше за все, в школі. В Сан Дієго школи зачинені з 16 березня. Перші симптоми проявились 25-го. Все почалось з болі в животі, нудоти і втоми. Наступного ранку він прокинувся з температурою 38.6. Скаржився на втому. Ніяких інших симптомів. Я подзвонила педіатру. Мені сказали збивати жар, слідкувати, щоб багато пив. В лікарню не їхати, якщо нема проблем з диханням.
Ми з чоловіком зрозуміли, що пахне смаляним та ізолювали сина в окрему кімнату. Заходячи туди, ми одягали маски і рукавички. В той же вечір температура була 40.3. Збивалась лише до 38.8 максимум. Ми постійно вимірювали сину рівень кисню (у нас є пульсоксиметр). Кисень був в нормі, а от пульс 150 у спокійному стані. В п’ятницю 27-го, вранці почався кашель. Я знову дзвоню лікарю. Реакція така ж: сидіть вдома, збивайте жар, міряйте кисень. В лікарню їхати якщо: задихається, падає кисень, жар не пройде до понеділка.

Як ми дожили до понеділка? Я мало пам’ятаю. Кашель прогресував дуже швидко, і в п’ятницю ввечері він вже бухікав щогодини. Сухий, жорсткий кашель. Жар піднімався до 39.9 кожні 3 год і збивався лише до 38.8-39. Дитина ледве вставала в туалет.

В понеділок вранці кисень почав падати. Дзвінок лікарю. Нарешті можна приїхати. Везу сина в лікарню. Нас заводять через спеціальний вхід. Кладуть в палату. Роблять рентген, ставлять крапельницю. Лікар повідомляє, що на COVID дітей тестують рідко. Спочатку вони мусять його перевірити на грип, RSV, взяти аналіз крові, а тоді отримати дозвіл від голови департаменту педіатрії. На мій аргумент, що я вагітна, в чоловіка астма, а вдома ще дві дитини, лікар розвів руками. Він сам в шоці від такого кіна. Беруть тести. Грип, RSV-негативні. Рентген виявив пневмонію. Аналіз крові, м’яко кажучи, поганий, типовий для пацієнтів з тяжкою формою COVID-19.

Медсестра швидко приносить тест на коронавірус, вже без зайвих питань. Результат через 24 год. Лікар попередив, що ці тести(лабораторні) лише на 75% достовірні і, навіть якщо наш буде негативним, він переконаний, що це коронавірус. Збивши сину температуру, виписавши нам дуже сильний антибіотик, нас відпускають додому, бо ліжка вони тримають для критичних пацієнтів. Лікарі та медсестри мають по три маски на обличчі, одна на одній. Очі розгублені. Вони бояться за своє життя, за свої сім’ї. Америка не готова до такого вірусу! Не вистачає вентиляторів легень, ліжок в лікарнях і елементарного захисту для медиків. Тестують вибірково, а хворіють і помирають і діти, і молодь, і літні люди, які до вчора не мали проблем зі здоров’ям. Наш тест, до речі, прийшов негативним, що ще раз доводить, що це тестування далеке від достовірного. Це в Америці, в найрозвинутішій країні!

А що будете робити ви, мої українські друзі, якщо медики в Україні голі, босі і ніс за халявою?! Вони незахищені ніяк! У них нема чим вас рятувати! При великому бажанні лікарів і медсестер, коронавірус не перемогти клізмою!

Зараз моєму сину краще, він ще досить слабкий, але до нас повертається апетит, кашель майже відсутній, як і температура. Я молюся, що інші двоє синів, я і чоловік вже перехворіли короною, але перенесли це безсимптомно і не помітили. Ми ніде не виходимо, продукти нам доставляють і лишають на порозі. Після пережитого всі ці ниття людей про те, як їм на карантині погано, звучать абсурдно, бо погано - це коли твоя дитина серйозно хвора і ти не знаєш як це закінчиться.

Тому прошу, дотримуйтесь карантину, мийте руки і практикуйте соціальну ізоляцію. Не будьте дебілами!


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також