«Славія» колекціонує трофеї

2361 0

Рівненська «Славія» вдруге поспіль виграла обласний відкритий Меморіал Володимира Шморгуна з футболу. У фіналі команда Горислава Литвинчука та Сергія Дьомушкіна перемогла березнівський «Случ» — 1:0. Цей двобій був двічі принциповим, адже зустрічалися минулорічні чемпіон та віце-чемпіон області.

Третє місце завоював кузнецовський «Ізотоп», який переграв рівненський «Водник». Загалом участь у цьому традиційному турнірі брало 12 колективів, у тому числі чемпіон Волині — луцький «Вотранс». В обласній федерації футболу турніром залишилися задоволені, лише, за словами голови РОФФ Володимира Поліщука, засмутило футбольне поле, на якому проводили ігри, мовляв, воно за останні років сорок не змінилося. Володимир Поліщук навіть виступив з ініціативою створити спеціальний фонд для збору коштів на будівництво штучного поля, якщо влада не в змозі нічого вдіяти. Втім, це лише інціативи, більше схожі на мрії. А початок нового чемпіонату області — це реальність. Стартує чемпіонат, за попередньою інформацією, 25 квітня або 2 травня. До того ще заплановано матч за Суперкубок між «Славією» та оржівським «ОДЕКом». Ця гра відбудеться 18 квітня, а ось де, у федерації ще не вирішили.