Спонсор «Вереса» виграв аукціон на реконструкцію «Авангарду» не торгуючись

2881 0

Ми у соцмережах:

Юрій Фалко (зліва) та президент ФК

Сьогодні на Prozorro відбувся онлайн-аукціон між фірмами, які подалися на тендер з реконструкції стадіону «Авангард» у центрі Рівного.

Документи на участь у тендері подали шість підприємств, проте тендерний комітет міського управління капітального будівництва допустив до торгів лише трьох учасників. Решті було відмовлено, посилаючись на невідповідність їхніх документів тендерним вимогам.

Участь в аукціоні сьогодні взяли ПП «Фіалка» бізнесмена та спонсора «Вереса» Юрія Фалка, ТОВ «Стиль-Декор» Віри Рожчук, чоловіка якої – Олександра Рожчука – називають бізнес-партнером Фалка, а також ТОВ «Реноме-Євробуд», що входить у групу компаній екс-голови Рівненської ОДА Віктора Матчука та бізнесмена Анатолія Кричильського.

«Фіалка» запропонувала найменшу суму – 199,8 млн грн (на тендер було виставлено 202,3 млн) і виграла аукціон. Якщо тендерний комітет не знайде порушень у документах «Фіалки» або вона сама не відмовиться від проекту, з нею підпишуть договір.

Якщо відмовиться, то наступне за ціновою пропозицією – ТОВ «Реноме-Євпробуд» (201,5 млн грн). «Стиль-Декор» виставив суму у майже 202 млн грн.

До слова, що цікаво, жоден з учасників на аукціоні не торгувався, тобто не знижував суми під час онлайн-кроків.

Нагадаємо, що це вже другий тендер на реконструкцію стадіону «Авангард». Перший восени було скасовано на вимогу Антимонопольного комітету, до якого зі скаргою на «Реноме-Євробуд» звернулася луцька фірма.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також