Три перемоги і три поразки —

1777 0

Футболісти рівенської команди «Штурм-МЕГУ» матчем проти лідера групи А Студентської ліги України івано-франківського «Факела» завершували перше коло. Підопічні Миколи Філіна невдало розпочали матч, пропустивши вже на перших хвилинах гри. Надалі юні рівняни на фоні «Факела», який є базовою командою студентської збірної України, виглядали цілком достойно, створивши кілька небезпечних моментів. Як і початок першого тайму, старт другої половини «штурмівці» провалили, пропустивши ще два голи. У підсумку «Факел» переміг — 3:0.

Футболісти рівенської команди «Штурм-МЕГУ» матчем проти лідера групи А Студентської ліги України івано-франківського «Факела» завершували перше коло. Підопічні Миколи Філіна невдало розпочали матч, пропустивши вже на перших хвилинах гри. Надалі юні рівняни на фоні «Факела», який є базовою командою студентської збірної України, виглядали цілком достойно, створивши кілька небезпечних моментів. Як і початок першого тайму, старт другої половини «штурмівці» провалили, пропустивши ще два голи. У підсумку «Факел» переміг — 3:0. До речі, ця ж команда паралельно виступає у другій лізі ПФЛ, де у групі А посідає друге місце. Для порівняння: «Верес» на своєму полі програв іванофранківцям — 1:3. По завершенні гри головний тренер «Факела» Сергій Пташник, який також є тренером студентської збірної України, відзначив кількох футболістів «Штурма», висловивши намір запросити їх до збірної. Здобувши три перемоги і три матчі програвши, перше коло «Штурм-МЕГУ» завершив на четвертому місці серед семи команд. Наставник команди Микола Філін загалом виступом своїх підопічних залишився задоволений, хоча, на його думку, міг «Штурм» набрати очок і більше. На жаль, у першому колі рівенська команда «Штурм-МЕГУ» проводила домашні ігри у Костополі, хоча, переконаний, вболівальникам Рівного було б цікаво відвідати матчі цієї перспективної команди.