У центрі Рівного протестували представники малого бізнесу

1010 0

Ми у соцмережах:

У центрі Рівного протестували представники малого бізнесу

Сьогодні у центрі Рівного представники малого бізнесу влаштували акцію протесту. Вимагали скасувати закони 128-IX та 129-IX щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг, та спростити ведення бізнесу.

- Це була акція дрібних підприємців проти утисків малого бізнесу. У вересні були прийняті закони про фіскалізацію та кешбек. Ми, дрібні підприємців, перебуваємо на спрощеній системі оподаткування. Цими законами нам призначають встановлення касових апаратів, що у свою чергу передбачає ведення повного обліку товарних запасів. Це має робити або сам підприємець, або потрібно вводити додаткову посадову одиницю. Крім того з лютого розпочалися інспекційні перевірки Держпраці. Перевірятимуть не лише неоформлених працівників, але й заповнення бланків. Мінімальний штраф - 4700 гривень та вище. А будь-яка перевірка для бізнесу - це стрес. Також 12 грудня був прийнятий закон 367-IX про зміни держрегуляції на ринку непродовольчих товарів, - каже підприємець Мирослав Мельничук. 

Учасники акції прийняли звернення до голови Верховної Ради, президента України з такими вимогами: припинити тиск на малий бізнес, створити орган для координації та розвитку малого підприємництва, введення мораторію на перевірки підприємців. Пізніше звернення повезуть на акцію до Києва, яка попередньо має відбутися 19 лютого. 

 

Фото Суспільне 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також