Philips припиняє виробництво побутової техніки

884 0

Ми у соцмережах:

Philips припиняє виробництво побутової техніки

Royal Philips Electronics NV оголосила про намір продати свій бізнес в сфері побутової техніки. Компанія все більше концентрується на наданні послуг і комплексних рішень для сфери охорони здоров’я.

 

«За минулі роки ми значно покращили показники підрозділу Domestic Appliances, що випускає побутову техніку, що стало дуже суттєвим внеском у розвиток Philips. Однак цей бізнес не є для нас стратегічним», – заявив генеральний директор Philips Франс ван Хаутен.

У керівництві Philips вважають, що на продаж бізнесу, що спеціалізується на виробництві кавоварок, очищувачів повітря та іншої подібної техніки, знадобиться від 12 до 18 місяців.

Продаж підрозділу Domestic Appliances ознаменує повний вихід Philips з ринків, не пов’язаних з охороною здоров’я. Раніше компанія відмовилася від виробництва споживчої електроніки, а також позбулася підрозділу Lumileds з випуску світлодіодних (LED) компонентів.

Тим часом, оприлюднені компанією квартальні фінрезультати виявилися гіршими за очікування. У заключній чверті 2019 року чистий прибуток Philips склав 556 млн євро проти 673 млн євро за той же період 2018 року.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також