В 12-ій школі Рівного закликали батьків уберегти дітей від наркотиків

3320 0

Ми у соцмережах:

В 12-ій школі Рівного закликали батьків уберегти дітей від наркотиків

За останні півроку серед підлітків почали розповсюджувати наркотичні речовини «Суниця» та інші, розраховані саме на дітей. Їх продають у формі гри, щоб школярам було цікавіше. В НВК №12 наголошують: в закладі встановлена система безпеки, але й батьки бають бути уважними до своїх дітей.

 Відповідне повідомлення з’явилося у групи школи в соцмережі:

«Для педагогів та батьківської громадськості!
Інформація дає можливість убезпечити дітей від біди.
У Рівненському НВК-12 встановлено зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження, налагоджено співпрацю зі службою у справах дітей та дільничним офіцером поліціі, а також встановлено кнопку виклику і укладено угоду зі службою охорони. Однак, вважаю за необхідне вчасно інформувати про існуючі небезпеки.
Не будьмо байдужими!
Чужих дітей не буває!

"Чимало батьків закривають очі на такі явні ознаки, бо вважають, що цього не може статися саме з їхньою дитиною."

Тим часом видання «Укрінформ» наприкінці січня цього року повідомляло, що за останні півроку особливого поширення серед школярів набули нові психотропи:

«Отож, найновіший «тренд» серед школярів – льодяники «суниця». «Цукерки» містять наркотичну речовину і запаковані в блістер. Вони бувають зі смаком суниці, від чого й отримали назву, а також зі смаком лимона. Для підсилення ефекту, за словами школярів, ці наркотики запивають… олією. Злочинці роздають дітям такі «льодяники» для початку безкоштовно, на перерві, найчастіше – в загальновідомих шкільних «кулуарах». План – теж старий, як світ: викликати залежність і бажання придбати уже за гроші. Згодом наркоторговці, якими надалі стають і самі школярі, продають наркотики за ціною 300 гривень за одну «цукерку», і по 1300 гривень за п’ять, а ще - роблять знижки постійним покупцям».


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також