«Верес» громить суперника на виїзді коли таке було востаннє, ніхто не пригадує

1811 0

Оновлений «Верес» продовжує дивувати. Після дещо незакономірної домашньої поразки від білоцерківського «Арсенала» наша команда сповна реабілітувалася у Коростені, заодно поквитавшись з цим колективом за кубкову невдачу.

Долю матчу рівняни вирішили вже до перерви. Спочатку після передач Михайла Тивончука відзначились Юрій Козлюк та Артем Українець. А за кілька секунд до свистка на перерву гол забив і сам плеймейкер, зробивши, таким чином, хет-трик за системою гол плюс пас. Після відпочинку «Верес» теж тис суперника, втім, рахунок так і не змінився — 3:0. Переглядаючи на стадіоні запис гри (таку можливість віднедавна надає нове керівництво команди), місцеві спортивні журналісти так і не змогли пригадати, коли і кого востаннє «Верес» перемагав з великим рахунком в гостях. Отож, журналістам «мінус», «Вересу» — жирний «плюс». Після п’яти турів в активі рівнян 10 очок і четверте місце у групі А другої ліги. Особливо радує гра нашої команди у захисті — два пропущені м’ячі, причому обидва з пенальті. Серйозним випробуванням для «вересівців» стане завтрашній домашній поєдинок проти лідера групи — вінницької «Ниви». Молода команда чекає на підтримку вболівальників. Початок гри о 17.00.