"Верес" здобув першу перемогу в Туреччині

1236 0

Два голи Антона Яременка принесли рівненському "Вересу" перемогу у першому товариському матчі на зборі у Туреччині.

Сьогодні зранку рівняни перемогли середняка вищої ліги Білорусі – футбольний клуб "Мінськ" з рахунком 2:0. Обидва голи Яременко забив у першому таймі - на  15 і 37 хвилинах, повідомляє Суспільне.

Наступний спаринг "Верес" проведе 28 лютого проти данського клубу "ФА 2000". Загалом у Туреччині тренерський штаб рівнян запланував п'ять товариських поєдинків.

Як відомо:  до старту третього кола чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги гравці рівненського "Вереса" готуються у Туреччині.  Рівненський "Верес" приглядається до Ламіне Н'Діайє. Рівненський клуб підписав контракти із вісьмова новачками.