Вистрибнув з вікна, бо не було грошей на лікування

15974 0

Ми у соцмережах:

Вистрибнув з вікна, бо не було грошей на лікування

Вкоротив собі віку 59-річний пацієнт Рівненської районної лікарні, якого із селища Квасилів доправили туди на лікування. Після операції чоловік несподівано для всіх вистрибнув із вікна хірургічного відділення, яке знаходиться на четвертому поверсі.

Ігор Гудима, головний лікар Рівненської районної лікарні:

— Хворий до нас потрапив у суботу із шлунковою кровотечею. Йому була надана необхідна допомога. Чоловік був веселий, у свідомості та спілкувався із персоналом. До нього приходили рідні, щоб провідати. Як нам розповів хворий, що лежав з ним у палаті, спочатку чоловік розгадував кросворд. Однак раптово зірвався з ліжка, відчинив вікно, крикнув: «Та пішли ви!» і вискочив.

Антон Крук, речник поліції Рівненщини:

— Це самогубство розслідують поліцейські. Було вилучено особисті речі цього чоловіка та телефон. Слідчі хочуть дізнатися, чи не телефонував він комусь до моменту самогубства. Можливо, мав якісь зобов’язання перед кимось. Із показів персоналу лікарні лише відомо, що чоловік щось голосно кричав перед тим, як вискочити у вікно.

Анатолій Котовський, заступник селищного голови Квасилова:

— Нам лише відомо, що самогубство могло статися через скруту із грошима. Адже подальше лікування вимагало чималих грошей, а у сім’ї їх не було. Можливо, щоб не обтяжувати рідних, чоловік вирішив так вчинити.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також