Алкогольні міфи

496 0

Ми у соцмережах:

Алкогольні міфи

Алкоголь допомагає міцніше заснути. Спиртні напої справді викликають у людини слабкість і сонливість, але сп'яніння не має нічого спільного зі здоровим і міцним сном. Алкоголь допомагає заснути швидше, але якість відпочинку погіршується в кілька разів. Після такого сну людина почувається розбитою і втомленою, а ще, як правило, з головним болем.

Якщо добре закушувати — менше сп’янієш

Частка правди в цьому є, адже без закуски пити алкоголь і справді не варто. Але жирні та гострі страви перевантажують травну систему і завдають їй серйозного удару. Після важкої закуски, в поєднанні з алкоголем, посилюється інтоксикація організму і перетравлювання їжі сповільнюється.

Якісний алкоголь не шкодить організму

Це помилкове твердження, адже етиловий спирт входить до складу будь-якого алкоголю. За статистикою, лише 6% отруєнь спричинені вмістом сурогатного алкоголю. Решта 94% спровоковані етанолом, без якого не обходиться ні жодна горілка, ні найдорожчий віскі.

Пиво треба пити перед горілкою

Насправді немає різниці, в якому порядку пити спиртні напої. У такій ситуації важливу роль відіграє лише кількість випитого.

Алкоголь лікує застуду

Вважається, що чарка горілки з лимоном або перцем здатна вилікувати від будь-якої недуги, зокрема від застуди. Але лікарі не рекомендують вдаватися до таких методів лікування. Річ у тім, що спирт подразнює горло і воно запалюється ще більше.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також