Єльцина оберігав у Кремлі «нічний дозор» з екстрасенсів

2536 0

Ми у соцмережах:

Єльцина оберігав у Кремлі «нічний дозор» з екстрасенсів

Бориса Єльцина будуть пам’ятати не тільки як політика — неоднозначного і непередбачуваного. Але і як покровителя людей, які володіли надприродними здібностями. Ширилися чутки, що при главі держави навіть існував своєрідний «Нічний дозор», який оберігав його від порчі й пристріту. Активно працювали екстрасенси, астрологи, ворожки і провидці. У чому тут правда? Свідчать люди з близького оточення першого президента.

Пророцтво Після «Мішки міченого» прийде «Велетень»,а в 2008 році — Навальний Государ Президентство Єльцина передбачив ще в XIV столітті російський астролог Василь Немчин. Астролог служив у Василя II Іоанновича. Немчину нібито «Ангел Небесний перстом писав на небі й на хмарах картини майбутніх подій». Про що той повідав у монографії, над якою трудився 30 років. Вона була видана в середині XV сторіччя, але збереглася лише в більш пізніх рукописних версіях приблизно XVII сторіччя. От що він написав про період із 1980 по 2000-ті роки: «...після «царювання Мішки Міченого» на Русі з’явиться другий титан...» (перший був Петро I. — Ред.). Або «Велетень», як його ще називає Немчин. Явний натяк на Єльцина, якого віщун порівнював із «малим Борисом, який правив Руссю в Неясний час» (Борисом Годуновим. — Ред.). Немчин пророкував, що в останні роки свого правління «Велетень» «буде блукати по лабіринту, а на плечах у нього буде сидіти карлик із чорним обличчям, який буде наполовину лисий, наполовину волосатий». «Титан піде так, що ніхто цього не буде очікувати, залишивши після себе безліч нерозв’язаних загадок». І знову Немчин як у воду дивився: 31 грудня 1999 року Єльцин зненацька подав у відставку. З ідентифікацією карлика завдання складніше. Наприклад, сучасний астролог Павло Глоба спочатку вважав, що віщун натякав на Черномирдіна, потім — на Примакова і навіть на Березовського. До речі, за Немчиним у 2008 році, коли «страшна загибель буде загрожувати всім», до влади повинен прийти якийсь «Навальний Государ». Віщун називає цього правителя ще і «Великим Вершником».

Містичні збіги — Борис Єльцин правив країною 8 років — з 1991 по 1999 рік. Вийшовши у відставку і передавши владу Володимиру Путіну, він прожив ще 8 років. — За місяць до смерті Борис Єльцин з дружиною відвідав місце хрещення Ісуса Христа на річці Йордан. Борис Єльцин подивився джерело Іоанна Хрестителя, яке неодноразово згадується в Біблії, й омив руки у водах Йордану. Він також відвідав російську православну церкву, побудовану тут нещодавно. — Храм Христа Спасителя на Волхонці, в якому відбулося відспівування Бориса Єльцина, було відкрито після відновлення в день, коли перший президент Росії подав у відставку — 31 грудня 1999 року. — Новодівочий цвинтар, на якому похований Борис Миколайович, було відкрито радянською владою для широкого доступу 20 років тому. Це рішення прийняв перший секретар Московського міськкому КПРС Борис Єльцин. — Могила Бориса Єльцина розташована недалеко від місця, де похований офіцер НКВС Григорій Нікулін. Він у 1918 році особисто брав участь у розстрілі царської сім’ї. У той час Нікулін був помічником коменданта знаменитого будинку Іпатьєвих в Єкатеринбурзі. Тут утримували під вартою, а потім і розстріляли Миколу II і його домочадців. Через 60 років після розправи над імператором цей будинок знесли. Цього рішення від Політбюро домігся Єльцин, який тоді був першим секретарем Свердловського обкому КПРС. — В одному з інтерв’ю Олег Попцов, автор книги «Хроніка часів царя Бориса» і один із тих, хто в 90-ті роки створював російське телебачення, розповідав, що був свідком того, як Борис Миколайович, ставши президентом Росії, вперше зайшов у свій кремлівський кабінет. Попцов тоді прошепотів: «Цар Борис...». І за виразом обличчя Єльцина зрозумів, що той почув і це йому сподобалося. — Ще кілька місяців тому Великий театр призначив на 25 квітня прем’єру нової постановки опери Мусоргського «Борис Годунов». Театр звернувся до другої редакції опери, яка закінчується смертю головного персонажа — царя Бориса. Похорон Бориса Єльцина відбувся 25 квітня. — До речі, обидва Бориси — і Годунов, і Єльцин — пішли з життя в квітні. Цар — 26го (за новим стилем), президент — 23-го.

«Генерал-астролог» Чудотворство в Росії почало розцвітати ще при Горбачові. Суворим поглядом з телевізора гіпнотизував Кашпіровський, цілюще мовчав по радіо Чумак, про свою могутність заявляв Грабовий, сотні інших екстрасенсів «заряджали» креми і газети. Хвиля мракобісся була настільки потужною, що і в оточення Єльцина пробралися «придворні маги». Наприклад, існував штатний астролог у ранзі генерал-майора — Георгій Рогозін, перший заступник Коржакова в службі безпеки президента. У 1996 році він став заступником начальника передвиборчого штабу президента. Про Рогозіна складали легенди. Нібито він поглядом рухає дубові столи і читає думки на відстані. У Кремлі за ним міцно закріпилося прізвисько Мерлін (був такий чаклун при дворі короля Артура). Нібито одним з основних обов’язків «кремлівського Мерліна» було візування всіх гороскопів, які клали на стіл Єльцина. На їхній основі складали маршрути пересування, планували візити.

«Президент вірив у екстрасенсів» — Ще будучи офіцером КДБ, Рогозін наприкінці 1980-х проводив дослідження в «позамежній галузі» нібито читання думок на відстані, — каже Едуард Кругляков, академік РАН, голова комісії з лженауки. — Було в Георгія Георгійовича і пристрасне хобі — магія, окультизм, астрологія. Ось що писали в «Московських новинах» у 1997 році: «Рогозін візує гороскопи, які регулярно складають вищим посадовим особам країни. Він спілкується з космосом на бюджетно-фінансові теми. Створює навколо президента «сприятливе енергетичне поле». Встановлює ліжко Бориса Миколайовича у напрямку північ-південь». Але зрештою Рогозіна, слава Богу, прибрали. Мені особисто довелося спілкуватися з Єльциним. І я помітив, що він насправді схильний до впливів екстрасенсів. Наприклад, він у нас запитав, чи не можемо ми енергію з каменю добувати. Ми йому відповіли, що це шарлатанство. А він, виявляється, на цю програму уже виділив 120 мільйонів докризисних рублів. Гороскопів йому не показували — Ми в той час із Рогозіним займалися прогнозами й аналітикою з погляду загроз аварійності на шляхах, сильних магнітних бур та інших неприємностей, які могли б завдати шкоди президенту, — розповідає колишній перший заступник начальника Головного управління охорони РФ (1991-1993), генерал-майор запасу Борис Ратников. — Рогозін дійсно дивився гороскоп Єльцина. Однак гороскоп президенту не показували. Але використовували результати астрологічного прогнозування при плануванні протокольних заходів. Ніяких ворожок у Єльцина не було. А з Грабовим, який на кожному кроці кричав, що він перевіряє на безпеку літак президента, той не був навіть знайомий.

Біоенергетичний шолом Єльцин, природно, знав, чим займаються «придворні маги-генерали», але з «рядовими» не зустрічався — не той рівень. Лише одного разу президент, без сторонньої допомоги, скористався послугами чоловіка, якого умовно можна назвати екстрасенсом. Адже те, що робив із президентом професор Георгій Степанов, доктор медичних наук, один з основоположників вітчизняної мікрохірургії, лауреат Державної премії СРСР, важко віднести до традиційної науки. Вчений розповів, як у 1998 році їздив у Сочі лікувати Бориса Єльцина... біоенергетичним шоломом власного винаходу — короною з металевими прутиками. Вона була потрібна професору для того, щоб передавати пацієнту свою біоенергію. А той нібито сприймав її, одягаючи шолом на голову. — Влітку 1998 року відбулася моя розмова з директором ЦІТО Сергієм Павловичем Мироновим, — згадує Георгій Агасійович. — Я розповів йому про ефективність винаходу... А 1 листопада 1998 року мені запропонували летіти в Сочі лікувати Бориса Єльцина. Подробиці дізнався від Миронова, який повідомив, що в Бориса Миколайовича точкові болі в ділянці 4-5-го ребер і виражена втома. Президента і членів його сім’ї, особливо молодшу дочку Тетяну, дуже зацікавили результати застосування винайденого мною шолома — про нього їм розповів Сергій Павлович, показавши мій патент на винахід. На сімейній раді Єльциних було прийнято рішення застосувати шолом для допомоги президенту... Професор запевняє, що його шолом дуже допоміг Єльцину і той повірив у реальність подібного впливу. За словами Степанова, після «сеансів» президент сказав: «Сьогодні вночі в мене стався перелом! Так міцно і добре я не спав багато років».

Рятували від порчі У той час божевільні ідеї лихоманили й науку. Вчені одержували гроші під сумнівні проекти нібито генераторів торсіонних полів, психотронної зброї. З’явилися якісь структури, які тепер назвали б «Нічним дозором». Вони були створені під кураторством служби охорони. — Декілька років я шукав по всій країні екстрасенсів, — розповідає Юрій Малін, колишній консультант Федеральної служби охорони при Єльцині, працівник КДБ, який нині завідує лабораторією Центру психофізичних технологій при Національній асоціації охоронців Росії, — перевіряв їхні здібності. І в результаті відібрав найсильніших — чоловік десять. Вони дистанційно впливали на Єльцина — «заряджали» його енергією, підтримували ослаблене здоров’я, захищали від порчі і пристріту. Але особисто не зустрічалися. — Крім цього, — продовжує Юрій Васильович, — у нас під контролем перебували новітні розробки, які могли б впливати на стан людини. Наприклад, біогенератор уражаючого характеру, створений керівником лабораторії мікролептонних технологій Анатолієм Охатріним. Випромінювання цього приладу було здатне поступово руйнувати внутрішні органи — особливо хворі. Скажімо, якщо барахлило серце, то різко загострювалася серцева недостатність. Ми стежили за тим, щоб президент не піддався подібному руйнівному впливу. Але після скасування нашої структури дослідження Охатріна почали субсидіювати приватні компанії. У результаті, де зараз небезпечний прилад, не знає й сам автор.

Таємниця антени «Дозорним» можна не вірити. Але от відомий факт: у кімнатах по сусідству з кабінетом Єльцина виявили апаратуру, яку спочатку назвали підслуховуючою. Але незабаром фахівці визнали, що антена була спрямованою і призначалася для випромінювання, а не для прийому. — Її встановили з метою зруйнувати здоров’я президента, — впевнений Малін. — Випромінювач у кабінеті Єльцина був, — стверджує Борис Ратников. — Я особисто його бачив. Прилад стояв у кабінеті Єльцина за книжковою стінкою. Представляв собою металевий каркас розміром 1 м 20 см на 1 м 20 см, обтягнений брезентом, усередині якого було закріплено високочастотний радіовипромінювач. Як речовий доказ його в 1991 році викрали, увірвавшись вночі у кабінет. Виходить, що підстави для створення «Нічного дозору» все ж були? І хто знає, чи не розробляли вороги демократії інших «замахів», наслідки яких проявилися тільки зараз? Адже в результаті в Єльцина зупинилося хворе серце, а перед цим відмовило відразу декілька органів. Втім, і самі противники Єльцина при тому розгулі віри в екстрасенсів могли стати жертвами шахраїв, які пропонували свої «винаходи» для впливу на неугодних осіб.

Відпочивав в аномальній зоні Вперше Борис Миколайович відвідав елітний санаторій «Волжский утёс» у 1994 році, що розхвилювало екстрасенсів. Адже це місце біля Самари вважається аномальним. «Волжский утёс» розташований на Жигулівському півострові, утвореному вигином Волги. Добре відомий уфологам, які їздять сюди дивитися на НЛО. Місцеві жителі регулярно спостерігають над півостровом міражі — якесь стародавнє місто з вежами і куполами. Чують «запізнілі сліди». Людина чує за спиною чиїсь кроки. Обертається, а там — нікого. Дехто зустрічав самих себе — спостерігали за собою ніби збоку. А бувало, що люди, пішовши по гриби, зникали, а через декілька днів або через тиждень-два раптово з’являлися як ні в чому не бувало. Де були — не пам’ятали. Дослідники аномальних явищ списують ці дива на зміни звичного ходу часу, на який впливає обертова маса води в ріці, яка робить крутий поворот. Єльцин не зник в аномальній зоні, але здоров’я йому вона не додала. У 1996 році президент переніс складну операцію на серці, переживши перед цим п’ять інфарктів. Але в 1997 році знову відвідав санаторій на півострові. У 1998 році Борис Миколайович почав мучитися від сильного болю у грудях, а в 1999-му в нього відкрилася виразка. У 2000 році у «Волжском утёсе» зупинявся Володимир Путін. Правда, це була недовга робоча поїздка. І дотепер на здоров’я президент не скаржився.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також