Гонщик рівненського клубу виграв Кубок світу

1238 0

Тернополянин Роман Луцишин, який виступає за клуб "Олімп-Рівне" та навчається у березнівському коледжі "Полісся", став переможцем у загальному заліку в Кубку світу з велоспорту на шосе.

Це стало можливим завдяки третьому місцю, яке посів Роман на третьому етапі Кубка світу у мексиканському місті Гвадалахара. Виступав наш земляк у груповій гонці. Під час заїзду спортсмени долали 120 кіл (30 км), через кожних 10 кіл був проміжний фініш, на якому велосипедисти отримували очки. У підсумку Луцишин поступився росіянину та новозеландцю, але це не завадило йому випередити суперників у генеральній класифікації. На попередніх двох етапах в українця було п'яте та третє місця. Наступним стартом для Романа Луцишина буде чемпіонат світу, що відбудеться 26 лютого — 2 березня у колумбійському місті Калі. Якщо говорити про клуб "Олімп-Рівне" загалом, то за словами його керівника Миколи Горбачука, у 2013-му за очками цей колектив в Україні став третім після донецького "ІСД" та столичного "Кольса". Нинішнього сезону "олімпівці" Ігор Горбачук та Максим Зубар отримали ліцензії Протур, а відтак виступатимуть у міжнародних гонках у складі об'єднаної італійсько-польсько-української команди "Гуерджотті-Вельтур-Олімп".