Коли відпустка — необхідна

107 0

Ми у соцмережах:

Коли відпустка — необхідна

Шалений ритм життя, відсутність стабільного робочого графіка й бажання заробити більше іноді не зовсім добре позначаються на здоров’ї. Є деякі поширені ознаки, коли потрібно терміново брати відпустку.

Головний біль. В основному він виникає через постійний дискомфорт у ділянці шиї або очей. Наприклад, постійний головний біль найчастіше спостерігається в офісних працівників, які можуть весь день провести в сидячому положенні.

Проблеми з травленням. Декому ця ознака може видатися безглуздою, адже який може бути зв'язок між відпусткою і проблемами з травленням? Насправді якщо мозок працює на максимумі тривалий час, починає страждати травна система і з’являються проблеми зі здоров’ям. Вчені навіть придумали назву — синдром подразненого кишечнику. Це стосується тільки тих випадків, коли з організмом і харчуванням все в повному порядку, а проблеми все-таки з’являються.

Постійні застуди. Значна завантаженість на роботі може запросто спровокувати появу застуд. Наприклад, людина може приймати різні препарати і навіть звертатися по допомогу до фахівців, але застуди не відступають, а з часом починають сильніше і частіше проявлятися. В такому випадку необхідний звичайний відпочинок.

Хронічна втома. Деякі люди роками можуть відчувати втому, думаючи, що такий стан є нормою. Як свідчить практика, хронічна втома майже завжди спровокована складним робочим ритмом. Щоб не підірвати здоров'я, важливо зрозуміти, що без відпочинку не обійтися. Дехто, наприклад, вирушає на відпочинок (у ліс, на річку та ін.) на кілька днів, залишаючи мобільні телефони та інші засоби зв'язку. Все це для того, щоб повністю розвантажити свій мозок від негативного впливу.

Зниження сексуальної активності. Багато хто навіть не підозрює, що основною причиною такої проблеми є хронічна втома. Рішення в такій ситуації просте — потрібно дати собі трохи відпочити, а вже після відразу стане зрозуміло, чому з’явилася така проблема. Як показує досвід, після «парного» відпочинку можна отримати море емоцій і активність відновиться.

Біль у грудній клітці. У деяких випадках (за відсутності серцево-судинних проблем) біль у грудній клітці не має нічого спільного із серцем. Така проблема має неврологічний характер. Тому якщо починає поколювати в грудях, насамперед варто розслабитися. В ідеалі — відпочити кілька днів і повністю змінити свій робочий графік.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також