У Здолбунові та в Сарнах отримали автомобілі для перевезення людей з інвалідністю

719 0

Ми у соцмережах:

У Здолбунові та в Сарнах отримали автомобілі для перевезення людей з інвалідністю

Спеціалізований автомобіль для перевезення людей з інвалідністю отримала громада Здолбунова. У державній програмі також взяло участь і місто Сарни. У результаті люди з інвалідністю цього міста отримали аналогічний транспортний засіб.

- Громада Здолбунова мала велику потребу у такому транспорті, адже у нас проживає 100 осіб з інвалідністю, в тому числі понад 30, які пересуваються на візках. Саме тому Здолбунівська міська рада прийняла рішення взяти участь у «Програмі придбання спеціально обладнаних автомобілів» для територіальних громад, що у минулому році розробило Міністерство соціальної політики України, - зазначив міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський.

Громада подала заявку на конкурс, у якому здобула перемогу, у результаті отримала автомобіль. Його закупили за гроші Фонду соціального захисту інвалідів.

Транспорт обладнаний на базі французького автомобіля «Пежо», є досить комфортний. Він може одночасно перевозити двох людей з інвалідністю на візках, також має 4 пасажирських місця. Підйомний пристрій машини максимально враховує потреби осіб цієї категорії та є дуже зручним в користуванні.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА у державній програмі також взяло участь і місто Сарни. У результаті люди з інвалідністю цього міста отримали аналогічний транспортний засіб.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також