У понеділок зранку під облуправлінням Нацбанку, що на вулиці С.Петлюри у Рівному, зібралося два натовпи людей. Ще вдосвіта зайняли чергу люди, які хотіли купити пам'ятні ювілейні монети. А близько дев'ятої ранку сюди ж підійшли пікетувальники, вимагаючи стабільної гривні.
Заспокоїти мітингувальників намагався заступник начальника облуправління НБУ Віталій Брик
Серед пікетувальників — переважно громадські активісти. Зокрема, особливо активними були депутат міськради Олександр Лащук та його соратниця Лілія Москальова, а також представник люстраційного комітету Віктор Гвоздинський та очільник так званого кредитного Майдану Євгеній Жуков.
Вимагали стабілізувати українську гривню, звільнити голову Нацбанку Валерію Гонтарєву та дозволити власникам валютних кредитів повертати борг банкам за тим курсом, за яким позичали.
— Ми протестуємо проти ганебної політики Національного банку, — пояснює учасник акції Віктор Гвоздинський. — За останні два місяці з України було вивезено 14 тонн золотовалютних запасів держави. Залишилося лише 11 тонн. За останні півроку держава видала близько ста мільярдів гривень приватним банкам нібито для їхнього зміцнення, а це призвело до знецінення гривні. Додам, що відколи ввели гривню, вона знецінилася у 16 разів. Якщо Нацбанк не припинить зловживання, Україна отримає фінансовий дефолт, і за простою гречкою будемо, як багато років тому, стояти із талонами в руках.
Пікетувальники наголошували, що їх також лякає новина про друк гривневих купюр. Вони впевнені, що поява великої кількості новеньких банкнот — ще один крок до економічної прірви. Рівняни висловили впевненість, що винне у цьому — керівництво Нацбанку.
Лайку від лідера кредитного Майдану Євгенія Жукова та вигуки інших мітингувальників працівники управління НБУ слухали крізь зачинені двері і вікна. Не реагував на вимоги вийти до мітингувальників і начальник управління Іван Чух. Його заступник Віталій Брик пізніше повідомив, що п.Чух — у відрядженні. І намагався заспокоїти мітингувальників, розповідаючи про те, що він розуміє їхні емоції, бо "сам ходить у ті ж магазини і бачить ціни", але допомогти нічим не може, оскільки більшість претензій, які висловили протестувальники, були адресовані не управлінню, а Нацбанку. Він, втім, забрав звернення мітингувальників і пообіцяв передати його у Київ. Через кілька хвилин п.Брик під крики "Ганьба!" і вимоги звільнитися повернувся у будівлю управління, а протестувальники, заспівавши гімн, розійшлися.