Медицина Рівненщини отримає 85 мільйонів гривень

655 0

Ми у соцмережах:

Медицина Рівненщини отримає 85 мільйонів гривень

На Рівненщину з державного бюджету надійдуть кошти в сумі 85 млн грн. Субвенція спрямована на підтримку медичної галузі області. Гроші розподілено між обласним та місцевими бюджетами. Державна субвенція розділена на кілька сум. Перша частина надійде уже в квітні.

Директор департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк повідомила, що 17,5 млн грн будуть спрямовані на виплату заробітної плати, у тому числі й надбавок, для медиків, що лікують пацієнтів з коронавірусом. В першу чергу це стосується тих закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу за програмою державних гарантій.

Гроші в сумі 18,6 млн грн спрямують для підтримки пацієнтів, які хворі на цукровий діабет. Зокрема, будуть закуплені медикаменти – інсулін та десмопресин, які життєво важливі для цієї категорії людей.

Понад п’ять мільйонів надійде комунальному підприємству «Центр громадського здоров’я» Рівненської обласної ради. Нагадаємо, установа зовсім нещодавно долучилася до ПЛР-тестування пацієнтів для визначення коронавірусу в крові. Дослідження проводять у лабораторії на базі Центру.

Пресслужба Рівненської ОДА повідомляє, що кошти в сумі 43,7 млн грн спрямують на інші заклади охорони здоров’я області. Серед них - будинок дитини, заклад служби крові, медико-соціальна експертна комісія, бюро судмедекспертизи, база спецмедпостачання. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також