«Нехороша» квартира: як її визначити і як в ній вижити

3369 0

Ми у соцмережах:

 «Нехороша» квартира: як її визначити і як в ній вижити

Давно помічено, що є будинки, в яких у людей погіршується здоров’я. Наприклад, в гості зайшов — стало зле, або ж до бабусі на літо приїхав і занедужав, або ж — переїхав у нову квартиру і через два-три роки несподівано до онколога потрібно йти. У народі такі місця називали згубними. Зараз кажуть — синдром хворих будівель.

Повітря, яким ми дихаємо в квартирі Лікар-алерголог Алла Олійник вважає, що зробити людину хворою може «неправильний» домашній мікроклімат. Якщо вдень на роботі все чудово, а удома починається чхання, «грипозний» стан, ломота в суглобах, безсоння, загальна слабкість і ця напасть триває тижнями, місяцями і роками, винуватцем може бути саме квартирний мікроклімат. За словами фахівця, повітря може бути хворим з кількох причин. По-перше, через пил: кімнати в будинку «провітрюються» гірше, ніж відкритий простір за вікном, а отже, і пилу в них накопичується в 4-6 разів більше. По-друге, через пересушливість. Влітку ця проблема особливо актуальна для офісних приміщень, в яких використовуються кондиціонери. Кондиціонер має властивість «забирати» воду з повітря, знижуючи рівень вологості до неприпустимого рівня (20-30% при нормі від 45 до 60%). І, по-третє, від занадто вологого повітря. Якщо білизна у будинку довго сушиться, шпалери відшаровуються, паркет коробиться, меблі розтріскуються, на стелях і на внутрішніх стінах виникають плями вогкості і дрібні крапельки конденсату, чорні плями, то в квартирі явно підвищена вологість.

Електрика і електроніка Однією з причин погіршення самопочуття в домашніх умовах Сергій Кириченко, завідувач кафедри інформаційних технологій Інституту екології людини, називає перенасиченість квартир електропобутовими приладами. За словами фахівця, холодильник, мікрохвильовка, телевізор, мобілка, комп’ютер і інша побутова техніка, а також ретранслятори (антени операторів мобільного зв’язку, що стоять на дахах) випромінюють електромагнітні хвилі і так звані торсіонні поля, які можуть викликати порушення здатності людини до сприйняття інформації, від якого у людини може настати спазм судин, головний біль. Звичайно ж, всі ці недуги трапляються за умови, що людина довго — більше трьох-чотирьох годин — перебуває в зоні дії випромінювача. Тож потрібно прибрати від узголів’я електронний годинник і всілякі зарядки, бра з плафонами, оберненими донизу, — світло повинне бути спрямоване вгору. Не повинно бути в спальні і бази радіотелефону. Можна також поставити кактус перед монітором комп`ютера або телевізора, біля побутової техніки. Ця рослина має форму контура, що уловлює і заземляє невидимі хвилі, причому чим більше на рослині колючок, тим краще він діє. Але великою ефективністю він не володіє, оскільки нейтралізує тільки торс-поле, і то частково — максимум на 50%.

Геопатогенні зони над розламами земної кори На думку оператора біолокації, архітектора Ігоря Чуда, будинок може бути «хворим», якщо стоїть в геопатогенній зоні — поверхні землі, що знаходиться над розломом тектонічних плит. У середньому геопатогенні зони займають до 40% всієї земної поверхні. Тривала багаторічна дія геопатогенних зон на організм призводить до поступового зниження імунітету в 90% людей і виникнення хвороб, у тому числі обмінних, ендокринних і онкологічних. Ще є і дрібні лінії, що рівномірно покривають всю земну поверхню, — так звані лінії Хартмана і Каррі. У місцях, де вони перетинаються, утворюються дуже небезпечні вертикальні потоки. Що робити? Щоб нейтралізувати дію геопатогенних зон, найлегше уникати тривалого перебування в них, грамотно розставивши меблі в квартирі. Головне, щоб на місцях пробоїв не стояло ліжко, крісло, стілець. Але гарантовано убезпечитися можна тільки переїхавши в «чисте» місце. Щоб перевірити, чи не геопатогенне воно, можна викликати фахівців з біолокації або ж зробити це самому за допомогою рамки. При виборі житла звертайте увагу і на матеріал, з якого воно зроблене. Краще за інші матеріали утримує різні випромінювання червона цегла, гірше — силікатна (сіра) цегла (крім того, вона вбирає вологу, через що служить джерелом вогкості) і зовсім слабко — залізобетон. Більше того, він навіть здатний підсилювати вплив негативної енергії.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також