Перинатальному передали цінне обладнання для виходжування недоношених

598 0

Ми у соцмережах:

Перинатальному передали цінне обладнання для виходжування недоношених

Відтепер виходжування недоношених діток у Рівненському перинатальному центрі буде проходити на якіснішому рівні. Фонд Пінчука передав медичному закладу цінне обладнання, яке виробляє кисень для кювезів та слідкує за його температурою.

 Обладнання, кажуть в перинатальному, допоможе знизити ризики смертності та інвалідності серед передчасно народжених дітей. Це зволожувачі до апаратів штучної вентиляції легень, генератор для них, температурний датчик та спеціальні шапочки для передчасно народжених.

Як розповідає заступниця головного лікаря медзакладу Галина Ковальова, це надасть більш широкі професійні можливості фахівцям для надання невідкладної допомоги малюкам, наблизить її рівень до міжнародних стандартів, покращить виживаність глибоко недоношених новонароджених та якість їх подальшого життя.
- Наш заклад отримав важливе обладнання, яке покращить виходжування діток, які народились передчасно і мають малу вагу тіла. Нам надали два відремонтованих зволожувача до апаратів штучної вентиляції легень. Недоношені дітки дуже чутливі до різних перепадів температур, тому ці апарати подають для дитячих легень підігрітий та зволожений кисень. Окрім цього, для самих апаратів є дуже важлива річ - генератор, який подає під тиском суміш кисню та повітря, для того, аби розпрямити незрілі легені у недоношених діток і забезпечити їх насичення киснем. Це покращує мозкову діяльність і збільшує шанси виходжування діток та покращує їх якість життя. Температурний датчик, демонструє температуру повітря, який подається у дихальні шляхи. Ми щиро дякуємо Фонду Віктора Пінчука, дякуємо за таку інвестицію у здоров’я діток. Ми переконані, що вона врятує життя дуже багатьом малюкам.

За статистикою, в рік у Рівненському перинатальному центрі народжується від 350 до 400 недоношених діток, нерідко – з критично малою масою тіла. І кількість передчасних пологів постійно зростає.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також