Срібний фініш Лариси Скоблюк

1105 0

Здобуттям срібної медалі на Кубку України з вільної боротьби у Броварах завершила сезон рівнянка Лариса Скоблюк.

За словами тренера Дениса Кайди, у категорії до 55 кг разом з його підопічною боролися ще 17 спортсменок, серед яких четверо майстрів спорту міжнародного класу. У підсумку Лариса програла лише у фіналі чинній чемпіонці Європи зі Львова. — Цей турнір був одним з етапів відбору до складу збірної України для участі в наступному році у чемпіонаті Європи та Кубку світу, — розповів Денис Кайда. — Це буде фактично дві різні збірні, а тому шанс у Лариси є. Приємно, що на Кубку України вона змогла не лише стати другою, але й показати прогрес у боротьбі. Для спортсменки, яка переходить з юніорів у дорослі, це дуже важливо. Загалом цим сезоном я залишився задоволений. Лариса Скоблюк змогла стати чемпіонкою України та Європи серед юніорів, вибороти другі місця на юніорській світовій першості, а також дорослих Кубках Європи та України.